Příspěvky uživatele - 37.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co teď s kadeřavostí?, 28.4.2008
Mám broskvoně i nektarinku několik roků a dočetla jsem se, že v případě výskytu kadeřavosti se stříká v době rašení a pak po odkvětu. V případě silné kadeřavosti se může postřik aplikovat několikrát, vždy po 14 dnech. Pak se může stříkat před zimou... celý příspěvek >
okurky nakládačky - pěstování vertikálně, 28.4.2008
V tomto směru jsem tedy úplný neznalec. Můžete mi, prosím, sdělit, co je to kari sít a kde ji případně zakoupím? děkuji, Míla
Pěstování melounů v Praze, 28.4.2008
Pane Novotný, děkuji za Vaše sdělené zkušenosti s pěstováním melounů. Navnadil jste mě loni, ale už bylo pozdě. Letos mám téměř připravenou půdu s konským hnojem a na okně malinkaté rostlinky melounu vodního. Na naklíčení stačlily 3 dny-dávám je na... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 28.4.2008
Měla jsem je první 2 roky v květináči než se daly na stanoviště. Nic se jim nestalo ani v zimě a nijak jsem se o ně nestarala. Max. zjistit, zda nepotřebují zalít, aby neuschly. Mrazy i sníh jim nevadily. Míla
Poraďte popínavku na pletivo -oprava, 28.4.2008
Japonský chmel-je to letnička, tak až tak veliký problém s pozdější likvidací není a seje se ted. Ovíjí se a má krásné olistění. míla
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika