Příspěvky uživatele - 171.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Také bych rád zjistil název rostliny, 22.1.2009
A ještě bych si dovolil oponovat - našel jsem název Senecio Canaliculatus
Také bych rád zjistil název rostliny, 21.1.2009
Díky za reakci, taky se mi zdálo podle obrázků na Netu pod Peperomii Amigo Green, že jsou nízkého vzrůstu. Ta podoba je ale veliká :-) Vypadá to více relevantní, ale otázkou stále zůstává, jestli někdo neví, co s ní - jestli stříhat, atd. Ale pokud... celý příspěvek >
Také bych rád zjistil název rostliny, 7.1.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, díky za odpověď. Pokud jsem hledal kolem názvu Pepřinec, všechno se točí kolem "standardních" druhů nízkých rostlin s kulatými listy ala "fialka". Tohle je opravdu jiný druh, který podle toho celého latinského názvu... celý příspěvek >
Také bych rád zjistil název rostliny, 6.1.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, dovolte abych se taky připojil s jednou rostlinou, kterou jsem dostal před časem, roste mi do výšky a teď nevím, co s ní dál. Jestli podepřít a vázat, nebo stříhat... Rostou mi dva kmínky, z každého vyrůstají "listy" v podobě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika