Příspěvky uživatele - 245.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červ, 19.12.2010
Ted me jeste napadlo, zda ten cerv nemohl byt v hline, kterou jsem koupila. Spolu s anthurii jsem presazovala vice kytek, takze jestli to skutecne je hlinou, tak bude napadenych kytek asi vic. Zda se mi, ze mi kytky posledni dobou moc nejdou, ale to... celý příspěvek >
Červ, 19.12.2010
Kozicko, dekuju. Urcite napiste, jedine co me napadlo je kytku vyndat a omyt koreny do cista pod vodou. Existuje na to nejaky chemicky pripravek ktery bych mohla preventivne pouzit na vsechny kytky v byte?
Červ, 19.12.2010 Obsahuje fotku
cerv
Červ, 19.12.2010 Obsahuje fotku
ja tu fotku snad neprilozim...
Červ, 19.12.2010
Pomoooc.Dneska jsem nahodou v kvetinaci anthurie objevila tohole cerva, na delku mel asi 1,5 cm.  Prosim poradte, co s tim. Mladou rostlinku jsem si koupila letos v lete na dovolene na Madeire a asi jsem si to zasadila i s cervem. Anthurie mi od... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika