Příspěvky uživatele - 12.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na šáchor, 24.4.2009
Pokud jde o jednu rostlinku v květináči a nestíhá vypotřebovat vodu, může půda zahnívat a hniloba může napadnout rostlinu. Týká se to zejména čerstvých semenáčků, mladých rostlin. Také když není rostlina dobře ujatá, nebo ještě nemá čím obalit... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 24.4.2007
Měl jsem za to, že v diskusi dělit oleje na sezonní nebo pro zimní provoz není potřeba - viskozní třída, o které se bavíme: 15W-40, určuje rozsah pracovních teplot a tedy při pohybu uvnitř intervalu není se potřeba obávat sezony. Možná mi něco ušlo,... celý příspěvek >
Dracena, 13.4.2007
Spodní listy před vložením do vody je potřeba otrhat, stejně uhnijí a ještě znehodnotí vodu. Není ale potřeba zakořenovat ve vodě, i když je to způsob pro pěstitele nejpohodlnější. Lepší výsledky se dosahují namočením řezné rány do přáškového... celý příspěvek >
Jak naložit s plevelem po aplikaci Roundupu?, 12.4.2007
Po pár dnech se na mně tráva vesele usmívala, jakoby se jí postřik netýkal. Nevím, proč je tomu tak - jestli jsem použil jiný druh než ten, co zde všichni propagují (Biaktiv vs. Klasik (mám ten druhý)) nebo jsem použil malou koncentraci (rozpětí na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika