Příspěvky uživatele - 88.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo krade vejce, 14.4.2011
Dobrý den, já si taky myslím, že to jsou kuny.Jediné řešení je dobře zabezpečený kurník.Tím nemyslím alarmy :-) to by jsme se nevyspali :-))!! X krát jsem slyšel, že kuny nechodí na slepice do vlastního.Omyl! Našel jsem na sněhu na střeše stopy tak... celý příspěvek >
Kdo krade vejce, 6.12.2010
A nenapadlo Vás, že ten pes přistihl tu kunu (nebo jiné zvíře, když to bylo za bílého dne) a jen Vám to vejice poctivě přinesl zpět? Proč štěkal, když byl venku u plotu? Neodháněl zrovna onoho škůdce? Já jen, že mi kuna vyvraždila celý kurník a... celý příspěvek >
Povolení kácení, 3.4.2009
Moc děkuji, já věděl že mě kamaradi balamutí.       Pavel
Povolení kácení, 2.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, zakoupil jsem domek u kterého jsou přerostlé thuje.Chtěl bych jednu která má 8m do výšky a kmen 20cm podříznout.Musím mít nějaké povolení?Původně jsem chtěl jí pouze zkrátit ale to by nebylo moc pěkné na pohled.Děkuji všem za odpověď.
stříhání tůjí, 27.4.2008
Dobrý den, koupil jsem dům u kterého jsou přerostlé thůje.Cca 3-5 metrů.Chtěl bych je zkrátit na 2 metry a sestříhat do tvaru.Konce větviček jsou u většiny zrzavé.Přežijí tento radikální řez?Mohu tak učinit ještě nyní?Děkuji za každou radu.Pavel
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika