Příspěvky uživatele - 181.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice a jak na ně, 4.7.2008
Zdravím, babi používala dědovo mýdlo na holení a štětkou mšice patlala.:o)) Já si hodím do misky S vodou normální tuhý mejdlo a starým štětcem od pudru nadělám mydlinky a mydlím ty potvory hlava nehlava.Ráno namydlím večer pokropím.Funguje mi to na... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 4.7.2008
Zdravím, nevím jestli jde grilovat na obkládačce, my se na kámen taky chystáme, zatím máme na grilu starý litinový tál z kamen, ten jak na něm babky pekly placky :o)). Funguje super, jen křidýlka se připalujou.Palačinky vyzkouším.Grilům zdar!!!... celý příspěvek >
Mšice a jak na ně, 1.7.2008
Moje babička patlala mšice mýdlovou vodou,(:psalo se o tom mezi růžema).Ale nepamatuji jestli to aplikovala i na zeleninu, mě to u kytek funguje.Zdravím Lucka
Na krtky platí nejlépe můj manžel, 1.7.2008
Zdravím, krtka máme asi každý svého.Nezbýva než vyškolit muže k lovu.Přeji krásný den :o))) Lucka
Světlušky, 29.6.2008
Světlušky, áách jo, u dědečka v Pyšelích jich bylo mraky, kočka byla hotová ze světlušek, a děda z kočky.Teď bydlíme na nymbursku ještě jsem tu žádnou neviděla.Místo světlušek se soumrakem přiletí netopýři, to je taky dobrý kino.Jestli oni je... celý příspěvek >
Na krtky platí nejlépe můj manžel, 29.6.2008
Za kolik ho pronajímáte
sloní noha, 29.6.2008
O semínkách jsem taky četla, ale nikdy jsem jí neviděla v květu, natož pak semínko, budu muset asi zlepšit péči . L.
sloní noha, 29.6.2008
Zravím, Nolina se myslím neseřezává, odstrají se pouze spodní usychající listy.Množí se opatrný oddělením postrannich výhonků.Mám jí asi osm let a výhonek vyrazil letos první, roste mi pomaloučku, moc jí chuděru nezalejvám, ale listy má krásně... celý příspěvek >
Rjačata - kroucení listů, 29.6.2008
Já taky ne, jestli k nám nezaválo od sousedů :o)))..Dík za radu snad o ně nepřijdem, rajčatům zdar!!L.
Přerostlý čilimník, 29.6.2008
Díky Lído, jdu na něj, snad mu neublížim :o)) L.
Přerostlý čilimník, 28.6.2008
Zdravím, jak moc můžu ostříhat čilimník.Jestli se vůbec stříhají., a není třeba už pozdě, nějak nám zešílelDíky Lucka
Rjačata - kroucení listů, 28.6.2008
Ahojky, mám rajčata v pytlích podél domu, listy se jim také zkroutily.Pak se na nich nadělaly šedivý flíčky, naštěstí jen na spodních listech, tak jsem je otrhala. Dál se zatím nic nic neděje.Tak uvidím.  Lucka
Kočka ničí mou práci?, 28.6.2008
Zravím, ptáčci jsou super! Když jsme po povodních větrali sklep, nastěhovaly se k nám vlaštovky!!! jsou úžasný ,jak na jaře přiletí hlasitě se hlásí.Pak se ve sklepě hádaj kam přilepí další hnízdo, nakonec skončí ve starym, když je u okna... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci?, 26.6.2008
Ještě mně napadlo jastli by jsme neměly přispívat pod názvem kočka nám pomáhá v práci :o)L.
Kočka ničí mou práci?, 26.6.2008
Pro Radku-děěěkůůůji za kompliment, jsem zahradnický mimino se slabostí pro zvířátka a pekelným štěstím na sousedy.Dá se říct, žě mně tady všichni vzali za vlastní i s celou mojí famílijí. Díky jim :o). A k tomu ježourkovi pro Danielu, jak sem ho... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika