Příspěvky uživatele - 54.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oživení staré Yucca filamentosa, 13.1.2009
Dobrý den,   kmen jsem zařízla a zjistila jsem, ze je uvnitr shnilý, po celé délce, tak nevím, jestli právě tohle není příčinou, proč mi kytka odchází. A hlavně to vypadá, že s tím už se opravdu nedá nic delat. Uřízlé konce jsem posypala... celý příspěvek >
Oživení staré Yucca filamentosa, 25.11.2008
Dobý den, jedná se o stejný druh Yukky, jaký je vyfocený na této stránce. Z rostliny jsem odstranila listy s šedo- černými fleky a použila jsem postřik BIOTON na padlý. Zdá se, že tento postřik prospěl, ale pouze rostlinám v jednom květináči. V... celý příspěvek >
Oživení staré Yucca filamentosa, 31.10.2008
Chci se, prosím, poradit. V létě jsem dostala v květináči Yuccu, která se skládala ze tří kmínků. Všechny kvetly a vypadali nádherně. Jenže jsem jí přesadila, a připadá mi, že od té doby jí začaly žloutnout květy, a to nejprve na kmínkách nejmenších.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika