Příspěvky uživatele - 216.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace pokojové rostliny podle fotografie, 16.8.2010
Mnohokrát děkuji za nápovědu -- podle všeho je to pryšec běložilný (Euphorbia leuconeura, viz např. kozel.gimiweb.net/page/0003_cz.php). S pozdravem, V. Novotný
Identifikace pokojové rostliny podle fotografie, 13.8.2010
Nějaká podoba tam je, to ano, ale přece jen mi to vrtá hlavou... Proužky na listech jsou na Vaší fotografii spíše tmavší než zbytek listu a listy jsou navíc trochu "do špice," kdežto rostlina u mne v kanceláři má proužky světlejší a konce listů... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny podle fotografie, 13.8.2010
Dobrý den, mockrát děkuji za rychlou odpověď. Gumovník mne také napadl, nicméně ten přece nemá na listech ty bílé proužky. Nebo jsou proužky pouze na nových listech či listech mladých rostlin? V. Novotný
Identifikace pokojové rostliny podle fotografie, 12.8.2010
Dobrý den, Darem jsem dostal pokojovou rostlinu, jejíž název neznám a dárce bohužel také ne. Rád bych však věděl, co vlastně v kanceláři pěstuji a jak se o rostlinu mám starat. Fotografie jsou k dispozici... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika