Příspěvky uživatele - 7.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sazenice jedle kavkazské, 19.2.2014
Nevím, snad mám smůlu, ale nemohu nějak sehnat sazenice jedle kavkazské.  Už jsem několikrát brouzdala na netu a nevím si rady. Většinou jsou nabídky z Moravy. Když sháním něco na Plzeňsku, tak nic. Jsem docela bezradná, potřebovala... celý příspěvek >
Hlíva na slámě, 6.3.2013
Porazili jsme ořešák, tedy ořezali větve a kmen zůstal stát, docela ráda bych na něm pěstovala hlívu ústřičnou, ale nevím jak. Kmen má zatím výšku cca 2 metry, klidně bych ho nechala stát celý. Máte někdo zkušennosti? babi Juli 
Zase růže, 8.10.2012
Chtěla bych zasadit růžovou popínavou růži. Nevíte někdo, která by nejvíce splňovala tyto požadavky? Popínavá, čistě růžová, ne moc choulostivá na mráz, zdravá (co nejodolnější vůči černé skvrnitosti a padlí), aby moc nezesvětlovala - držela barvu a... celý příspěvek >
Plnokvětý jaterník - podléška, 15.2.2012
Mnohokrát děkuji za informace. Také mohu ještě něčím přispět. Poslala jsem také dotaz panu Ladislavu Maternovi, který tento jaterník množil. Odpověděl, že už se množením nezabývá a sbírku předal mladším, kteří ji budou renovovat, což potrvá asi dva... celý příspěvek >
Plnokvětý jaterník - podléška, 10.2.2012
V časopisu Zahrádkář, myslím, že to bylo březnové číslo 2011, byla na titulní straně plnokvětá podléška - překrásná a v časopise byl o nich článek. Už jsem serfovala na internetu a hledala zda je nějaká zahradnická firma nenabízí, ale nic jsem ... celý příspěvek >
Neznámá, 2.2.2011
Proč ne kiwi? Silně mně to připomíná kiwi, které mám u domu a už hodně let ozeleňuje hromosvod, každoročně umrzne a vždycky zase vyrazí z babky a do podzimu se vyšplhá až do poloviny střechy.J.
Grace Star, 2.2.2011
Máte pravdu, stromků z Terezy jsem se nedočkala a těch výmluv a ujišťování, že stromky už poslali atd., atd., úplně jsem ztratila v toto zahradnictví důvěru, škoda. Nakonec jsem koupila třešni  Grace Star u Ornitologického spolku Nepomuk -... celý příspěvek >
Grace Star, 18.10.2010
Na jaře jsem se také ptala ve Fytosu v Plzni, kontejnerovanou měli, ale údajně nebyla moc pěkná,  asi nějaký zbytek, řekli, že budou na podzim, volala jsem do Fytosu den před prodejem, který měla tato firma pro třešně uveden na své internetové... celý příspěvek >
Grace Star, 20.5.2010
V loňském roce na podzim jsem jsem ji koupila na zakrslé podnoži Gisele 5, bohužel nevyrašila. Nevíte, zda se prodávají někde kontejnerované, snad by byla větší šance na přežití, když by do zimy zakořenila. Předem díky za rady.J.
Zasilková zahranictví, 27.4.2010
Dobrý den, já mám s tímto zahradnictvím zkušenosti a musím říct, že jen a jen pozitivní. Rostliny posílají krásně zabalené, většinou velké, silné a dobře prokořeněné. Akorát že letos na jaře docela dost podražili
Zásilková zahradnictví, 27.4.2010
Také jsem letos objednávala od pana Basíka poprvé, zásilku poslal poměrně brzy najaře, všechny cibule lilií už měly puky, a docela dost velkou objednávku poslal celkem v malé krabici, až jsem se divila, že se to tam vešlo. Ovšem je jasné, že je to... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 23.4.2010
Dnes jsem dostala zásilku od firmy Zahradní centrum Slivoň, píšu dokud jsem ještě nažhavená, objednávám si od různých dodavatelů, ale s takovou hrůzou jsem se ještě nesetkala. Rostliny clematisů byly v krabici "vzhůru nohama", dovedete si... celý příspěvek >
Zahradni solarni osvetleni, 21.4.2010
Děkuji za radu, vyměnila jsem NiCd akumulátory za NiMh, všechny čtyři krásně svítí. Děkuji J.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 12.4.2010
Teprve včera jsem zasela mrkev - karotku, dávám do ní jako značkovací ředkvičku, tu potom sklidím a mrkev roste vesele dál. Sela jsem až včera i tak mi padaly do ještě nezahrnutých řádek kroupy. Přikryla jsem záhonek síťovinou, jinak tam řádí kočka.... celý příspěvek >
Zahradni solarni osvetleni, 2.4.2010
V loňském roce jsem si koupila zahradní solární světýlka, takové ty v OBI jedno cca za stovku. Letos ze čtyřech tři nesvítí. Jde s tím něco dělat, nebo jsou na vyhození? Prosím sdělte své zkušennosti. Předem děkuji. J.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika