Příspěvky uživatele - 44.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chamaerops - přezimování, 6.10.2011
já je mívám přes zimu v nevytápěné garáži a nemají skoro žádné světlo, stejně přezimuji trachycarpy a přes léto mají krásné přírustky
Heliconia, 23.9.2011
pozor na přelití, jinak má ráda teplo a vlhčí vzduch(často rosit),jestli Vám vydrží zimu, tak bych s tím umístěním na balkoně nebyl proti, ale pozor na plné slunce, spíš polostín
Bílý povlak na palmě, 7.9.2011
červci, potírat lihem, nebo sehnat přípravek, dneska je na trhu určitě seženete
Vánoční hvězda, 21.8.2011
asi to bude pěstitelská chyba, na škůdce to nevypadá, je možné, že jde o popálení sluníčkem
Vánoční hvězda, 14.8.2011
možné je přelití, nebo nějaký škůdce, chtělo by to foto
Odnož cykasu, 15.7.2011
cykasy rostou všeobecně pomalu, takže to chce trpělivost
Co je to za palmičku?, 3.7.2011
je to druh kaštanu, ale přesný název neznám
Neznámá, 26.4.2011
plektrantus to ení určitě, zy znám, fotky určitě dodplním, a snad nám ten,,čert,, pomůže, díky
Neznámá, 23.4.2011
díky za tip, ale bohužel to není ona, jsem zvědavej jestli se někdy dopátráme co je to za druh, ale když se to nezjistí taky se nic nestane, všem díky za tipy
Neznámá, 24.3.2011
s fíkusem jsem vůbec nepočítal, ten bycg poznal, ale díky všep za tipy a odpovědi, ta gesnerie to taky nebude, koukal jsem do všeho možného a pořád nic, budu pátrat dál, dáky
Neznámá, 20.3.2011
ještě dodatek, není mrazuvzdorná, a povrch listů má na omak trošku podobnou strukturu jako kopřiva, okraje jsou zoubkované, zkusím nafotit list v detailu
Neznámá, 20.3.2011
ne vůbec nic, žádná bílá tekutina
Neznámá, 23.2.2011
snad se jednou květů dočkám, pak určitě vyfotím
Neznámá, 18.2.2011
mám jí od známých z řízků, jěště jednou děkuji za zájem a odpovědi, ale kiwi to rozhodně není(není to mrazuvdorná kytka),kalina to taky asi nebude, a k tomu pepřovníku bych se přikláněl spíš, ale není to liána je to keř, pěstuji ji normálně v pokoji,... celý příspěvek >
Neznámá, 1.2.2011 Obsahuje fotku
prosím, neví někdo co je to za rostlinu?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika