Příspěvky uživatele - 64.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bruska na řetěz, 16.10.2008
Taky jsem si myslel, že si budu brousit jen pro sebe, ale už za mnou chodí pět lidiček, jeden mi dokonce přinesl ukázat řetěz ze servisu HQ-děs a běs, modré zuby, každý jiný a jak jsem se dozvěděl tak po druhém nabroušení-  a zbývalo do rysek na... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 16.10.2008
Moc děkuji za instruktážní fota a obrázky, úpravu pro změnu čela zubu jsem si taky udělal a v pohodě nabrousím i nové řetězy Oregon řady X, kde je úhel 55 stupňů. Z vašich obrázků je patrné, že bruska opravdu slouží a nejen pro vaši potřebu-podle... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 12.10.2008
Omlouvám se ale špatně jsem připojil reakci na pana J.S takže o několik reakcí zpátky -host - xxx.xxx.64.105 (?), 12.10.2008 8:18
Bruska na řetěz, 12.10.2008
Dobrý den, měl bych dotaz na pana J.S ohledně úpravy brusky SKS, mám jí taky a vrtají mě hlavou úhly nastavení 10stupňů, případně jiné úpravy této brusky, samozřejmě bych se nebránil ani obrázkům a radám i jiných pisatelů na této diskuzi.Cením si... celý příspěvek >
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla, 26.4.2008
Díky za odpověď, ještě jsem našel bubnovou sekačku od Dakra - SEKAČKA BLP - 60 TEKTON HONDA GCV-160. Zaujal mě silný motor, foukaná šípová kola a i cena. Trochu mě překvapily pouze 2 žací nože - snad při pojezdu stíhá trávu dostatečně kvalitně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika