Příspěvky uživatele - 165.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot, aby slepice neprolezla?, 23.9.2010
dobře založeným habrovým plotem taky slípka neproleze, ale chce to 2-3 roky
Komule, 14.6.2010
U nás totéž (severní Morava) komule, nad kterou žasli všichni sousedi a hodně z nich si také rostliny pořídili, je letos na ostudu. Keř míval 2,5m výšku a 2m šířku, nyní musí manžel dávat pozor, aby ho při sekání trávy nepřehlídl... Pomalu sice z... celý příspěvek >
Pokroucena vrba, poradte prosim, 8.6.2010
Nevím sice čím to je, ale pomáhá odstřihnutí.
Jak zastřihávat habr, 8.6.2010
Záleží, zda toužíte po dokonalé úpravě, alá zámecký park, nebo vám jen stíní větev do okna. Vystříhání požadovaného tvaru o určité hustotě větví je dlouhodobější záležitost, doporučuji projít fotky upravených zahrad na webu. Z vlastní zkušenosti -... celý příspěvek >
Ruj vlasatá vadne, 8.6.2010
Díky za tipy, jdu stříhat.  Jo, vlhko je - po těch deštích, plamének mám kousek dál, ten se drží.
Ruj vlasatá vadne, 7.6.2010 Obsahuje fotku
Ještě foto
Ruj vlasatá vadne, 7.6.2010
Začala mi pozvolna vadnout ruj vlasatá - několik koncových větviček. Nahodile, na různých místech keře. Ruj mám 4 roky a nikdy se nic podobného nestalo, mám strach, že ji nezachráním, poraďte.
Tlustice, 29.1.2009
Mám tlustici snad 10 let, v životě nekvetla - to vám teda závidím...
mučenka, 19.9.2008 Obsahuje fotku
ještě foto :
mučenka, 19.9.2008
Rychle potřebuji pomoc! Krásnou mučenku jsme měli přes léto venku, jak začaly teď chladné dny, vzali jsme ji domů, bohužel byla venku jednu noc, kdy se ochladilo na 10°C, teď postupně uvadá, včetně nerozvinutých poupat!!! Jak ji zachránit???
Ruj vlasatá, 7.9.2008
moje rujka přiroste za rok tak přes 0,5m, zato hlohyně s bídou jen tak 10cm.
Had na zahradě, 26.8.2008
Podobná zkušenost - i nám chtěla užovka lovit jezírkové rybky, vyhnat se nedala jen tak, byla i trochu agresivní. Po tom, co vklouzla do vody jsme ji hlídali a pokaždé, když se chtěla nadechnout, jsme ji to hráběmi znemožnili. Nakonez vystřelila z... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 23.8.2008 Obsahuje fotku
Taky přihodím jednu, mám ji od loňska, s tím, co zde padlo o pěstování souhlasím, řízkováním se rozmnožuje špatně - 1 úspěšný z 12 pokusů.
našel jsem orchidej v přírodě a nevím jaký druh to je, 12.6.2008
JITA je zřejmě nepřející pesimista, soudě podle autorových příspěvků, naštěstí je to ojedinělý úkaz na tomto diskuzním fóru...
Clematis, 5.6.2008
Mám clematis - růžovofialový, přezimoval v pohodě, ale teď se mu něco děje. Najednou z ničeho nic celý výhon třeba i s poupaty uvadne a zčerná.ˇViditelní škůdci to nejsou, ani podhryznutý není. Už mi odešel třetí šlahoun. Co to je???
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika