Příspěvky uživatele - 4.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 30.9.2009
A máme tu nový druh - roháč ořechový. Pan Včetička díky svému objevu bude mezi entomology slavný.Jaký je latinský název tohoto druhu? Budu si muset doplnit vzdělání...
Invaze brouků - co s tím?, 26.9.2009
Zapínat "funkci na červené oči" u brouka nebo hmyzu je zbytečné. Červené oči na snímku jsou způsobeny prosvícením oka až na sítnici, která je prokrvená. Myslím si, že už v jiné diskusi Vám někdo psal, že brouci krev nemají. Nebo, že by to... celý příspěvek >
Okurkopapričky, 21.9.2009
Jde zřejmě o rostlinu ačokča. Ve vyhledávači najdete více. Jarka
Co to je?, 20.9.2009
Je pravda, že jste nikdy brouka neoznačila za roháče. Na druhé straně jste ale tvrdila, že bydlíte uprostřed šumavských hvozdů ve Švihově. Bydlím jen pár kilometrů od Švihova, ale na Šumavu nebo doprostřed šumavských hvozdů je to ještě hezkých pár... celý příspěvek >
Co to je?, 19.9.2009
Paní si opravdu ráda hraje.Na druhé fotce má "živý brouk" nožičky v naprosto stejné poloze, jako jeho údajný kolega na fotce první. Ledaže by se oba brouci na tom domluvili ještě před focením .Jarka
Jak se jmenují?, 29.8.2009
Semena zářivky jsem zasela asi před 4 roky. Od té doby se mi každý rok vysemení, takže s pěstováním není žádný problém. Na jaře sazeničky přepíchnu jen tam, kde je chci mít. Zdá se, že zářivka není náročná, když ji tenhle "způsob pěstování"... celý příspěvek >
Jak se jmenují?, 28.8.2009
Na druhém obrázku je zářivka velkokvětá. Jarka
Identifikace květiny, 23.8.2009
Krvokvět to určitě není, listy jsou jiné. Jarka
Co s touto palmou?, 16.8.2009
Je to cykas, návod na pěstování si najděte na googlu. Jarka
Co je to?, 1.8.2009
Zkuste zadat do vyhledávače líčidlo. Pokud vím, do marmelád se prý přidávalo pár bobulí pro obarvení. Bobule rostou opravdu v hroznech a rostlina není dřevnatá. Velmi rychle se ale díky ptákům rostlina množí, takže časem je jí všude plno.Jarka
Co je to za rostlinu?, 30.7.2009
Myslím, že komule - Buddleia davidii. Jarka
Třapatka srstnatá Praire sun, 13.7.2009
Tahle květina je naprosto nenáročná a z vlastní zkušenosti mohu říci, že snad i nezničitelná. Po několika letech se rozrostla a rozmnožila natolik, že jsem drasticky začala její šíření po zahradě omezovat - minimálně polovinu rostlin každý rok na... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 6.7.2009
Bohužel vysypané a polámané květiny má na svědomí pošta i když je na balíku napsáno živé rostliny tak to není nic platné a jestliže vám balík párkrát otočí tak po otevření balíku přijde zákonitě šok!!! I když jsou sazanice v plastovém obalu tak je to... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 6.7.2009
Také přidávám chválu na Krulichovi 2roky si nachávám posílat sazenice a vždy jsem byla spokojená jsem ráda že jsem na toto zahradnictví náhodou přišla. Dana
Bolševník?, 28.6.2009
Myslím, že bolševník ne, ten má květ na velmi mohutném stonku. Nemohla by to být andělika lékařská? Jarka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika