Příspěvky uživatele - 230.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ji zachránit?, 20.1.2016
Moc děkuju za radu =)
Jak ji zachránit?, 19.1.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostala jsem květinu, jejíž jméno neznám, a která po odkvetení (oranžové květy na vrcholu stonku) začala uvadat. Listy začaly nejdříve žloutnout a poté ochabovat. Můžete mi někdo poradit, co je to za květinu a co případně potřebuje? Děkuji... celý příspěvek >
Vylévání sudů?, 13.1.2016
Děkuji za příspěvěk. Jdu koupit nový sud a hned tuto radu použiji. Připadá mi geniální!  Máte ještě více nápadů po předcích?
Hlohyně šarlatová - rychlost růstu?, 13.7.2015
Doporučuju kuřecí trus používám jej na všecko co nejím a mám jenom na parádu.Dám do kýble kuřecí tru, zaliju vodou v poměru 1:10 nechám zkvasit tak 14 dní a pak s tím jednou týdně podliju všechny kytky nalý hrnek pod každou rostlinu jinak čistou... celý příspěvek >
Višně - docukření kvasu, 30.6.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal kolik je třeba přidat cukru do kvasu. Mám 100 litrů kvasu a cukernatost dle moštoměru ukazuje 11. Díky předem za odpověď.
Polyversum biofungicid, 14.3.2014
Polyversum funguje výborně hlavně na malé sazeničky, sám jsem vyzkoušel už před mnoha lety. Vždy mi po výsevu paprik a rajčat do truhlíku v bytě i třetina sazenic vysokých i 4 cm " spadla ". Uhnily u půdy a zvadly. Když jsem se dočetl o Polyversu a... celý příspěvek >
Starjet - po zahřátí nefunguje vypínač elektrospojky, 30.6.2013
Zdravím všechny majitele sekacího traktorku Starjet A 102.Nepíši k tématu ale nenašel jsem žádnou jinou diskuzi o tomto stroji.Mám takový problém s motorem.Při startování starter otáčí motorem velmi pomalu, jako by jej někdo brzdil, Napadnul mne... celý příspěvek >
Prosím o radu kolem hyacintu, 1.5.2012
já jsem odstřihla jen ty květy ještě ty zelené stonky tam mám
Prosím o radu kolem hyacintu, 1.5.2012
leničko děkuju jste hodná a mám je jak často zalévat?
Prosím o radu kolem hyacintu, 1.5.2012
ahojte... mám na Vás dotaz, dostala jsem na Velikonoce fiacinty v květináči, krásně mi vykvetly, ale už opadaly... tak jsem je ustřihla a už mi nevykvetou, kvetou asi jen jednou...?a co teď mám dělat s cibulkama?prosím o radu... děkuji Monika
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika