Příspěvky uživatele - 33.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Avokádo - nemoc?, 30.6.2010
Napadené puklicí. Karate a když nepomůže vyhodit.
Mučenky - zkušenost?, 13.7.2009
práve že hnojíte asi moc proto nekvete
Vanda - orchidej, 28.2.2009
Vanda je překrásná orchidej je náročná na čas ne však na podmínky. Potřebuje hodně světla ne však přímého slunce. Tak tohle se dočteš v knize já mám tyto zkušenosti a Vandy mi prospívají a Kvetou WWW.orchidej.estranky.cz
Orchideje, 28.2.2009
Pokud je již Vanda v košíčku samozřejmě ji tam již nech s rosením nemáš zas tak pravdu já hnojím jen ne list a to rosením, po rosení je však dobré co nejrychleji listy osušit. V košíčku jen potřebuje více vlhka ke kořenům. www.orchidej.estranky.cz
Orchideje, 28.2.2009
Vanda je překrásná orchidej: Dekuji za použití mích rad uvítal by jsem však, uveřejnit odkud tato rada pochází. Nic méně jsem rád, že mé znalosti pomáhají ostatním. www.orchidej.estranky.cz
Orchideje, 10.2.2009
Vanda je překrásná orchidej je náročná na čas ne však na podmínky. Potřebuje hodně světla ne však přímého slunce. Tak tohle se dočteš v knize já mám tyto zkušenosti a Vandy mi prospívají a Kvetou: Vandu nech určitě ve váze denně ji ros kořeny... celý příspěvek >
červené skvrny na třešni, 26.5.2008
Mám stejný problém na třešni Karešova. Sázeli jsme ji na podzim, zjara krásně vyrazila, ale teď nasazené lístečky vůbec nerostou, jsou po okrajích lemovány malými červenými tečkami, objevují se červené skvrnly i na kůře větviček, vypadají jako malé... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika