Příspěvky uživatele - 85.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tchýnin list, 21.5.2011
Tento typ tchýnina jazyka se rozmnožuje jen nařezanými listy, neb ty světlé okraje si nezachovává, pokud vám tedy začne vyhánět odnože, mají zpravidla původní barvu. Ale pravidlem to není. My jsme jí také měli a vytvářela listy i s okraji. Pokud se... celý příspěvek >
Phal a zalevani ledem, 12.5.2011
Tak o tom už jsem slyšela, ale trochu jinak. Ledové kostky se používají pro "změkčení" vody a chlazení kořenového systému.  Vápenné soli se usazují vespod kostky a to co zůstane nahoře lze využít k zálivce. Otázkou zůstavá, jak tu... celý příspěvek >
Černé breberky na listech, 9.4.2011
Třásněnky Lída má pravdu. Mně pomohl tuším Biool nebo něco takového, ekologického na bázi řepkového oleje. Bohužel to hodně mastí listy a to palmy nemají rády, takže kromě pravidleného postřikování, než se jich zbavíte, je třeba listy omývat mýdlovou... celý příspěvek >
Identifikace kapradí, 13.3.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte tuto kapradinu a nevíte, jak se jmenuje. Koupila jsem ji před dvěma lety v prodejně s kytkama. Je to pokojovka, zimovala už dvě zimy v pokoji při teplotě 18-23 C a ustála to bez problémů.... celý příspěvek >
Vlnatka, 27.2.2011
Mám doma také spoustu kytek a vždycky v zimě vystrkují takové potvory růžky. V zimě tvrdou chemii dost těžko použít, když nemáte větrané prostory a venku stříkat nemůžete, zkusila jsem tedy namíchat takový utrejch. Není to můj... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika