Příspěvky uživatele - 116.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata ve stavebních vědrech, 1.1.2017
používám obojí kýble, u těch černých jsem žádný smrad neregistroval, asi záleží jak byly dlouho na skladě ve stavebninách, na pěstování se používají celkem běžně, nemyslím že by byly škodlivé...
Rajčata ve stavebních vědrech, 1.1.2017 Obsahuje fotku
cca 15cm nade dnem jsem udělal falešné dno z tvrzeného polystyrenu, který jsem na pár místech podložil aby vydržel tíhu zeminy, na dvou místech jsem ho prořízl a protáhl kus starého bavlněného trička jako knot, tak aby konce byly namočené až u dna a... celý příspěvek >
Rajčata ve stavebních vědrech, 1.1.2017
použít se normálně dají, pokud chcete mít jistotu, můžete je vystlat nějakou folíí, ale je to zbytečné, já je pěstuji v kýblech od barvy cca 40 l ve spodní části je prostor na vodu a knotem vlhčím zeminu kolem kořenů.
Rajčata 2017, 29.12.2016
tak aspon jedno semeno ročně potřebujete ne?letos je cena jejich rajčat 175 kč za cca 4 semena.Navíc podléhají plísni taky, jen o něco málo později, cca 14 dní, než jiné odrůdy...
Rajčata 2017, 29.12.2016
před týdnem jsem je kupoval v tescu 
Rajčata 2017, 22.12.2016
to musí být rajčata v době výsadby hodně vytáhlá a slabá ne?nebo je zaštipujete?
Ruská Sikikim okurka, 19.12.2016
Tady je mají, jsou spolehliví, beru od nich semena rajčat, dokonce od 20 eu je doprava zdarma.
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 2.12.2016
živá a mrtvá voda vzniká působením elektrolýzy, mrtvá voda má desinfekční účinky, živá voda dodává sílu a energii, v Rusku s tím mají docela dobré výsledky
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 1.12.2016
já budu letos zkoušet střídavý postřik mrtvou a živou vodou, popřípadě ozonovou vodou, jinak v rusku stříkají vodou s mlíkem, sodou a jodem.
Jak pěstovat ozimou cibuli?, 10.11.2016
měli ji v hornbachu i v obi, taky v Renetě v olomouci,.odrůda Shakespeare
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 4.9.2016
Captivátor vykopávám ven, je bez chuti a opadává z keře než stihne úplně dozrát
Neuspech v pestovani mrkve, 3.9.2016
já osivo mrkve namáčím skoro týden, aby se ze semene vyplavily látky které brání vzcházení (Kumorin),pak krátce osuším a seju, klíčí podstatně lépe, taky se osvědčilo sít mrkev na podzim, do jara se tyto látky ze semen vyplaví a vyklíčí na jaře.,,
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika