Příspěvky uživatele - 110.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 21.12.2016
ak niekto nepohne Zemou, budu sa dni predlzovat. Ale velmi pomaly. Nie je na vysev skoro?
Rajčata 2017, 20.12.2016
tato odroda ma rozosmiala. Mozno to je to co hladam... Monkey Ass Tomato
Rajčata 2017, 18.12.2016
Ked tak selektujete Kumato F2...Fn, ako sa meni kvalita? Staci vas subjektivny postreh.
Rajčata 2017, 18.12.2016
Moj predbezny zoznam, nieco z neho zozeniem, nieco mam. Podla velkosti: klasika: Tornado F1, Start F1, Cristal F1, Kumato mensie: Bejbino male: Goldkrone, Sungold F1, Supersweet, Strillo + nieco nove, o com som ani necital a nejake... celý příspěvek >
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 17.12.2016
20%, to uz je hotova rudna surovina.
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 16.12.2016
ako to pouzivate na rastliny rajcin? V navode je ze je mozne pouzit len na korene a nie na list.
Zakalená slivovice, 13.12.2016
Na odkalenie sa da pouzit vselico, co dokaze viazat latky ktore zakaluju, ale zaroven to musi sadnut, nesmie sa to rozptylit... Na vino je to napr bentonit, ale aj bielka z vajec. Da sa otestovat povedzme na 1 L palenky, ci to funguje. 
Odstranění vrstvy listí ze zahrady po zimě, 13.12.2016
som nevedel ze to ma zberny kos.
Jesenno - zimné práce, 13.12.2016
Nakratko pokoseny travnik vyborne prijima vodu pocas prudkych dazdov. Mozno v tom hraju ulohu pritomne dazdovky. Toto moze byt vyhodou pre zavlahu stromov. Ked vypustam vodu z bazena mimo travnik tak steka mimo, daleko od miesta vypustania. Ak ju... celý příspěvek >
Proti zamrzání jezírka, 10.12.2016
v prispevkoch vyssie sa hovorilo o premrzaniu ako dosledku prebublavaniu, alebo premiesavania vody cerpadlom....ochladenim spodnej vody. Je samozrejme dobre, ak je jazierko odvetrane. No nemyslim si, ze sa ryby udusili. SKor hrozi, ze zamrznute a... celý příspěvek >
Domácí víno - základní problémy, 7.12.2016
Mozno namiesto lihu citi alkohol, alebo etanol. 
Jesenno - zimné práce, 6.12.2016
Ak je okolo strumku okopane je fajn. Ale ak nie, tak kratky travnik omnoho lepsie vsakuje zrazkovu vodu, ako nejaka udupana zem. Hlavne ked intenzivne leje. Vytopilo mi garaz len raz a to bolo ked som nemal nad garazou travnik. Mozno je to zalezitost... celý příspěvek >
Kde koupit čmeláky na opylení, 6.12.2016
A preco nie aj vodomerky? Na Slovensku bola jedna kauza podvodu dph, kedy sa obchodovalo s hmyzom: korovcom (obrovske tony, ktore tato planeta nastastie nevidela). Bol to tovar, ako krmivo pre nejake vtaky. Korovec neexistoval, ale biznis... celý příspěvek >
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 1.12.2016
asi to robia z kompostu, ktory vznikol z toho hnoja, nie priamo z hnoja. Kompostovy caj nie je iba vyluh, je to vyzrety vyluh po nejaku dobu sa to miesa a az po case odfiltruje a nemal by mat vela agresivnych zivin, ktore popalia rastlinu.
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 1.12.2016
ozonova voda a jod su dezinfekcne latky. Treba opatrne. Sodu myslite asi jedlu sodu. Mlieko podpori rast mliecnych bakterii, ktore mozu konkurovat patogenu. Co je mrtva a ziva voda neviem, i ked o nejakej spieva Aneta Langerova. 
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika