Příspěvky uživatele - 145.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu révy do 500m n.m, 18.3.2017
mě roste ve 470m n.m pěkně NERO, další odrudy teprve zkouším tak uvidím
Aceton v pálence - lze vyvětrat a kde se bere?, 18.12.2016
Zdravím vás všechny. V příspěvcích je zmíněn ethylacetát. Sám jsem si nevěděl rady s vínovicí. "Kanabom" byl znáByl znát víc v chuti než ve vůni a snad to vyhodnocuji správně, jiné srovnání zatím nemám. Ale dál... Chtěl jsem jej oddestilovat, ale... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 3.7.2016
Před týdnem jsem si nechala poslat jasmín rostlinka je vysoká 10 cm a na půl suchá což mě velice zklamalo zaplatila jsem 350 kč plus poštovné.
Archivace slivovice, 12.12.2015
Zdravím vás všechny, chci zde zmínit dnešní zkušenost. Korkové zátky na demijonech překryté alobalem zůstaly nedotčené plísní narozdíl od ostatních. Hovořím o uložení ve vlhkém sklepě po dobu 2-8 let. Alobal byl pouze ručně namačkkán na korek a... celý příspěvek >
Je to rakytník?, 29.11.2015 Obsahuje fotku
To zelené je terminál stejného stromku, dle Vás je to samec, ale dle obrázku na google mi to přijde spíš na samici viz.-
Je to rakytník?, 29.11.2015
Je to vše z jednoho stromku, chci dokoupit druhé pohlaví, pokud to je tedy rakytník. Jen si nejsem jistý zda mám koupit samce či samici, na google obrázkách to pořádně nerozeznám. Proto prosím o radu.
Je to rakytník?, 29.11.2015 Obsahuje fotku
a je to samec, nebo samice?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika