Příspěvky uživatele - 200.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o název rostliny, 14.10.2010
Ano, pane Stanislawe, máte pravdu! Moc Vám děkuji za pomoc a přeji hezký den, Petra.
Prosím o název rostliny, 14.10.2010 Obsahuje fotku
Chtěla jsem připojit ještě druhou fotku...
Prosím o název rostliny, 14.10.2010 Obsahuje fotku
Koupila jsem si u zahradníka kytku, spíš malý keřík, ale při debatě o rododendronech, javorech apod. jsem se zapomněla zeptat na název. :-(Vím akorát, že potřebuje kyselou půdu, roste pomalu a na jaře kvete bílými kvítky. Mohl by mi někdo z vás... celý příspěvek >
Hyacinty, narcisy, modřence a tulipány v nádobě, 13.10.2010
Moc děkuji, paní Marcelko, jste hodná. Takže pokud jsem to správně pochopila, cibulky hyacintů (koupené nové), které chci rychlit na jaro, třeba aby kvetly koncem ledna mám nechat dosud doma ve sklepě do poloviny prosince a pak dát do tepla atd.... celý příspěvek >
Chryzantéma, 10.10.2010
Hezký večer, pročetla jsem tady diskuzi o chryzantémách a mám k vám, zkušenějším, dotaz. Koupila jsem si 2 chryzantémy přímo v zahradnictví. Paní majitelka mě ujišťovala, že když je vysadím do záhonu, přežijí zimu a vykvetou příští rok. Chtěla jsem... celý příspěvek >
Hyacinty, narcisy, modřence a tulipány v nádobě, 3.10.2010
Dobrý den, paní Marcelo, jsem zahradník amatér, proto se na Vás obracím s prosbou. Dneska budu poprvé sadit tulipány, narcisy a modřence. Všechny ven do zahrádky. Hodlám koupit i pár hyacintů. Ráda bych měla na jaře kytičku na stole (viděla jsem, že... celý příspěvek >
Frézie, 3.10.2010
Dobrý den, paní Lído, ráda bych také pěstovala frézie. Chtěla jsem se Vás zeptat, zda je mám shánět někde ještě teď, nebo se kupují až na jaře? Myslím si, že až spíše na jaře, koupit a zasadit a na podzim tedy vyjmout ze země. Chápu to správně?... celý příspěvek >
Jak přesadit pivoňky?, 3.10.2010
Dobrý den, dovoluji si připojit podobný dotaz k pivoňkám. Mám asi půl roku starý dům se zanedbanou zahradou, kterou bych ráda postupně oživila a dala jí řád (líbí se mi tradiční zahrádky ne dnešní skalkové "moderny"). Nyní jsem se dočetla,... celý příspěvek >
Jak na bazalku, 29.6.2010
Moc Vám děkuji, hned vymyslím nějaké jídlo s čerstvou bazalkou a začnu stříhat.  Už se těším.  Petra
Jak na bazalku, 29.6.2010
Hezký podvečer všem zahrádkářům. Už jednou jsem se ptala, co s bazalkou, ale nikdo se mi neozval. :-(Nasela jsem si trpasličí bazalku do truhlíčku za okno. Už má cca 20-25 cm a chystá se kvést. Chtěla jsem se zeptat, zda ji mám sestřihnout a ona opět... celý příspěvek >
Minirůžičky - pěstování v záhonku?, 16.4.2010
Aha, já myslela, že je budu rozdělovat do řady vedle sebe, ale uvidím, jak budou mít propletené kořínky. Jinak je taky nechám pohromadě. Už se těším, až je vysadím. 
Minirůžičky - pěstování v záhonku?, 16.4.2010
Moc děkuji, určitě tak učiním. Jsem trpělivá, na květy si klidně počkám.  Takže sestřihnout až před vysazením, dobrá tedy. V tom květináčku jsou 4, tak snad se alespoň některá ujme. Ještě jednou moc díky a hezký den, Nora. 
Minirůžičky - pěstování v záhonku?, 16.4.2010
Díky, to určitě budu. :-) Nora
Minirůžičky - pěstování v záhonku?, 16.4.2010
Děkuji, paní Marie, jste hodná. Letos se stěhujeme do domku se zpustlou zahrádkou, tak se tady budu postupně učit, jak jí dát nějaký tvar. Růže mám moc ráda. Ještě jsem se chtěla zeptat, zda můžu tu růžičku teď (ještě v květináči) seříznout (a... celý příspěvek >
Minirůžičky - pěstování v záhonku?, 15.4.2010
Taky jsem si loni koupila jednu mini růžičku s tím, že ji budu pěstovat doma. Evidentně se jí v bytě na parapetu moc nelíbí (i když chladno má). Ráda bych ji tedy vysadila ven na záhonek. Zajímalo by mě, jaké stanoviště by bylo nejvhodnější. Je fakt... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika