Příspěvky uživatele - 103.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Původní staré švestky, 11.5.2013
Dobrý den, koupil jsem starý dům a na zahradě jsou tři staré původní stromy švestky v docela zuboženém stavu a kolem asi dvacet tak metr vysokých náletů, chci se zeptat jestli když tyto nálety rozesadím zachovám tím původní odrůdu a jestli... celý příspěvek >
Identifikace kaktusu, 26.1.2013 Obsahuje fotku
Nezná někdo název kaktusu prosím?
Neznámý kaktus, 26.1.2013 Obsahuje fotku
Co je to za kaktus? Předem děkuji za odpověď
Poradte název prosím, 26.1.2013 Obsahuje fotku
Nevíte někdo název?
Identifikace kaktusu, 26.1.2013 Obsahuje fotku
Poradte název prosím
Co je to prosím za kaktus?, 26.1.2013 Obsahuje fotku
Poradte prosím
Poradte prosím, 26.1.2013 Obsahuje fotku
Neznáte někdo název tohoto kaktusu? A nevíte jestli je něčím napadený nebo nemocný?
Identifikace kaktusu, 26.1.2013 Obsahuje fotku
Poraďte prosím co je to za kaktus
Co je to za kaktus?, 26.1.2013 Obsahuje fotku
Poraďte prosím
Dělají mi starost potkani, nebo co to je za potvory, 25.12.2012
Slyšel jsem, že se dá petardami zbavit krtků. Je možné, že petarda v noře potkana vytvoří takový tlak vzduch, že mu prasknou bubínky a možná i plíce a vykrvácí. Soused takovým způsobem dostal potkany zpod betonového chodníku. Po výbuchu vyběhli a... celý příspěvek >
Krotn, 30.6.2012
moc děkuji za radu a hned ráno to udělám Anička
Kroton, 29.6.2012
Fotku jsem dala do choroby a škůdci.Děkuji
Krotn, 29.6.2012 Obsahuje fotku
mám doma na krotonu tyto potvory.Nevím co s nimi.Můžete mi poradit.Děkuji Anička
Kroton, 29.6.2012
Dobrý den.Mám doma krásný kroton ale nyní má na vrcholcích a nových listech něco jako plíseń z blízka to vypadá jako bílý červ.Můžete mi poradit co s tím? Děkuji za odpověď Anička
Oncidium, 26.12.2010
Dobrý den.Také jsem si kopila tuto nádhernou orcidej ale nyní odkvetla a nevím co s ní dále.Na výšku má tak 140cm -někdo říká, že jí mám ostříhnout až dole, jiní zase, že né.Můžete mi tedy poradit? Moc děkuji za Vaši odpověď Šišková Anička
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika