Příspěvky uživatele - 204.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení záhonu, 18.2.2013
Zuzko, ty tvárnice tam leží spoustu let a já vskutku nevím, co s nimi. Když na ně koukám, na výšku by byly přímo ideální, narovnala bych je do délky na trávě, nebo z nich udělala čtvercový záhon, nevím. Každopádně by nepřekážely a začaly sloužit. To... celý příspěvek >
Založení záhonu, 18.2.2013
Dobrý den, také bych chtěla na jaře vytvořit vyvýšený záhon na trávníku s hnojem, krtinci a podložený kartony nebo folií. A protože mám po bývalých majitelích skutečně hodně tvárnic, které jsou takové větší, šedivé, myslím, že nějaké škvárové, ptám... celý příspěvek >
Copak je to za kytku?, 11.2.2013
Děkuji všem, kteří odpověděli, za cennou informaci. Ona mi zprvu rostla vzhůru zcela mimoděk, až měla nějakých pětadvacet, třicet cm, tak jsem ji přivázal k tyčkám. Ale jak vidno, lze ji tvarovat všelijak jako liánu... Každopádně ještě jednou... celý příspěvek >
Copak je to za kytku?, 10.2.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím poraďte, jak se jmenuje květina, která nám tak pěkně roste na okně. Máme ji asi půl roku, zatím nekvetla... Děkuji! Dalibor Krutiš
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika