Příspěvky uživatele - 187.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kam s brusinkou, 25.4.2013
Tak konečně jsem zjistil o jaký druh brusinky jde. Jedná se o Vacinium Vitis-Idaea Miss Cherry
Množení lístky, 17.3.2013
Dobrý den, je možné po domácku vlastním způsobem vypěstovat lísku? Jakým způsobem množit lísku? 5ízkováním, zasazením oříšku? Děkuji za rady
Jaké ovoce do písčité půdy, 11.3.2013
Dobrý den, žádám Vás o radu, jaké drobné ovoce mám zasadit na zahradu? Na zahradě mám písčito-zemitou půdu, cca pod 80 - 100 cm půdy je skála. Uvažoval jsem o slopovitých ovocných stromech, ale nemám s nimi zkušenosti. popřípadě bych... celý příspěvek >
Angrešt a padlí, 10.3.2013
Dobrý den, na zahradě mám jeden angrešt, který by potřeboval ošetřit. Angrešt je na několika místech porosten lišejníkem a minulý rok jsem neměl z úrody nic, neboť na angrešti bylo padlí. Poradíte mi, jak mám angrešt ochránit a ošetřit? Jak se... celý příspěvek >
Hadice / trubka k čerpadlu, 10.2.2013
Určitě bych použil alespoň 50ku. Při použití 40 mm trubky bude rychlost 8m3 vody skoro 1,8 m/s. Při použití 50 mm trubky to bude 1,13 m/s. To znamená výrazně menší odpor a tedy větší skutečný výkon čerpadla. Bohužel jsm nikde nenašel charakteristiky... celý příspěvek >
Zahradní traktor na velký pozemek, 19.1.2013
Prosím o radu, je rozumné koupit zahradní traktor na pozemek o velikosti 8000m2 a síct sním trávu narostlou okolo 40cm? Moje investice do traktoru je max 100 000Kč, jinač to budu budu muset řešit nějakou lištovou nebo bubnovou... celý příspěvek >
Výsev bylinek v v zimním období, 26.12.2012
Dobrý den, rád bych si nyní doma v pokoji vysadil několik bylinek (převážně ty, co se dají použít v kuchyni). Máte s tím někdo zkušenosti? Jaké bylinky jsou pro to vhodné? Poradíte mi?
Hecht 927, levná jednoručka, 2.12.2012
Dobrý den, když čtu toto forum nedá mi nepřispět. H 927 jsem koupi protože to je nejmenší motorovka na trhu. Tedy kromně STHILL model nevím ale cenu jo 8500 Kč. Takže jsem koupil 927 a začali se dít zázraky. Fakt fungovale a funguje. Co sed týče... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 20.8.2012
cena vypadá opravdu dobře, bohužel je tam rozdíl v doporučeném dávkování. V tomto shopu píší 50 gramů na kubík. I kdyby to mysleli ročně, pak je to proti 15 gramům ročně v českých shopech významný rozdíl. Zajímalo by mne, jestli je rozdíl v... celý příspěvek >
Slepice žere vejce, 17.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Jsem naprostý amatér co se týká chovu slepic.Pořídili jsme si červené slepičky 12 týdnů staré, zhruba po měsíci a půl začaly snášet.Nejprve jedna a postupně se přidaly další slepice, až na jednu má stále malý hřebínek.Jaké bylo moje... celý příspěvek >
Zasazené cynie a astry chřadnou, 15.6.2012
Mě požírají kořínky sazeniček mravenci. Sazenička chřadne, vytáhnu jí a nemá kořínky.
Biotoll na mravence, 14.6.2012
Dobrý den, děkuji za radu. Já se bála, že je Biotoll jedovatý pro lidi.
Biotoll na mravence, 11.6.2012
Dobrý den, mám sazenice jahod plné mravenců, nejraději bych k nim nasypala prášek Biotoll na mravence, ale mám obavy, aby se jedovatá látka nedostala skrz kořeny do jahod. Co si o tom myslíte?
Frézie na balkoně, 15.4.2012
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s pěstováním frézií na balkoně v květníku? Děkuji.
Čím hnojíte růže, 3.3.2012
Dobrý den, čím na jaře hnojíte růže?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika