Příspěvky uživatele - 48.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice na paprikách, 21.6.2018
Ano přesně tak. marjánu mám u paprik a mšice jsou na obou rostlinách.
Jaký filtr?, 5.2.2013
Zdravim všechny. Pomalu, ale jiste se bliží doba, kdy zase odzimujeme svá jezírka, tak už pomalu zacinam řesit filtraci. Mám jezírko cca 10 m3, 20 ryb z toho 8 KOI. Doted jsem používal tlakový filtr NINPHEO 50. Ten mi tlacil vodu na vrchol... celý příspěvek >
Vlnovník hrušňový, 12.7.2011
Dobrý den Lído, děkuju za reakci, budu tedy doufat, že to stromek zvládne. LP
Vlnovník hrušňový, 6.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám sloupcovitou hrušeň - prvním rokem, koupená v zahradnictví letos na jaře, nové výhony jsou asi napadené zde zmiňovaným vlnovníkem :-( Prosím o radu - dá se ještě stromek zachránit? Čím nejlépe postříkat v této fázi a v tuto... celý příspěvek >
Jaký tvar koruny u meruněk?, 8.4.2011
souhlasím, po výsadbě zastřihnout, ale pak nechat co nejpřirozenější tvar, mám 3 velkopavlovické, řez nedělám a každý rok krasně všechny rodí, bydlim kousek od Slaného 330 m.n.m, hnojim před květem zkvašeným slepičincem, při větší násadě plodů musím... celý příspěvek >
Opad plodů ořešaku, 8.4.2011
poradí mi někdo, čím to může být, že mi ořešak kvete, udělá malé plody a pak všechny spadnou? děkuji
Stínící textilie na plot, 18.6.2010
Zdravím všechny kutily a jiné šikuly:-) Mám drátěný plot a koupil jsem na něj stínící textilii a po několika pokusech připevnění textilie škemrám o radu. Je na to nějaký postup, aby se mi to povedlo bez "faldíků"? Moc děkuji za rady
Kiwi, 24.4.2010 Obsahuje fotku
U mě na kladensku už pěkně raší, mám odrůdu Arguta, rodí každý rok, poslední obrázek jsou moje sazenice pěstované druhým rokem, E
Jak to vypadá u Vás s nakvétáním broskvoní?, 24.4.2010 Obsahuje fotku
Na kladensku začíná nakvétat nektarinka Tena a broskev Red Haven, E
Jak to u Vás vypadá s nakvétáním slivoní - švestek, pološvestek?, 24.4.2010 Obsahuje fotku
Zdravím z kladenska, začíná nakvétat Čačanská lepotice a Althanova, E
Bílá skvrnitost jahod, 20.4.2010
Děkuji za odpověď, jahody jsou všechny stáleplodící a dlouho plodí tak je ošetřím až koncem podzimu, Ella
Bílá skvrnitost jahod, 19.4.2010 Obsahuje fotku
Objevily se mi na jahodách takový tmavý flíčky a dočetla jsem se tady že je to bílá skvrnitost a jahody se mají ošetřit na podzim po sklizni Kuprikolem, chtěla bych se zeptat, jestli je můžu postříkat ještě teď v dubnu když už nakvétají a nebo jestli... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 19.4.2010 Obsahuje fotku
Ve skleníku mám dvě odrůdy z toho je jen jedna skleníková a obě dobře rodí, musím hodně hroznů probírat, poslední roky nestříhám na jaře ale hned po sklizni, první obrázek z dneška, ostatní z loňského roku, E
Jak to vypadá s nakvétáním třešní, 19.4.2010 Obsahuje fotku
Zdravím z kladenska, u nás nakvétá Karešova, E
Nashi, 19.4.2010 Obsahuje fotku
Zdravím, v loni na jaře jsem si koupila odrůdu Kumoi, hned plodila, nechala jsem uzrát jen 7 plodů, stromek je malý, letos bude mít zase hodně květů, chci se zeptat jestli se musí stromek něčím stříkat jako ošetřuji třešně a jablka, děkuji Ella
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika