Příspěvky uživatele - 218.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zamiokulkas - co dělám špatně?, 7.8.2009
Já mám Zamioculcas na dobře osvětleném místě, ale ne s přímými slunečními paprsky. Pěstování ve stínu se mi neosvědčilo. Mám pocit, že mu vyhovuje teplota okolo 20°C. Zálivka nesmí být moc vydatná, potom žloutnou listy, opadávají a zahnívají. Bez... celý příspěvek >
Zamiokulkas - co dělám špatně?, 7.8.2009
Pokud srovnáváte Zamii a Zamioculcas, pak jste na velikém omylu, jedná se o dvě různé rostliny
Orchidea Phalaenopsis z medistému, 1.8.2009
Karlosi děkuju, objasnil jste mi další taje pěstování orchidejí, kam jsem zatím ještě nepronikla. On ani nebyl důvod, dosud jsem kupovala pouze vzrostlé, květuschopné rostliny v supermarketech nebo oddělky dospělých rostlin na výstavě... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 31.7.2009
Nemusíte nutně loupat ze stromů, někdy se dá krásně nasbírat po zemi. Jen radím vybírat pevné větší kousky, doma to vždycky můžete nasekat na menší. Kůru můžete buď vyvařit nebo prohnat teplem v troubě nebo v mikrovlnce. Každopádně se tím krásně... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 30.7.2009
Dokonce si myslím, že mulčovací kůra je napuštěna nějakými herbicidy, ale možná se pletu. Každopádně bych to rozhodně nezkoušela (i když, přiznámse, že mě to taky napadlo)
Pěstování orchideí, 29.7.2009
Vůbec není zač, já sama jsem byla ráda, když se se mnou někdo podělil o zkušenosti. Jen to paní Zdeno neberte jako univerzální návod. Například tu zálivku si musíte upravit podle svých podmínek. Za obecné považujte jen to, že phalaenopsisu spíš... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 28.7.2009 Obsahuje fotku
Napíšu Vám, jak phalaenopsisy pěstuju já. Mám přes 20 barevných variannt a ještě mi žádný neodešel. První co je třeba mít na paměti, že phaly spíše umoříte vodou, než vysušením. Nedá se jednoznačně říci, jestli zalévat jednou nebo dvakrát... každý... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 27.7.2009
Je pravda, že příliš péče orchidejí spíš škodí než prospívá, ale Vaše rady jsou spíš zkušenostmi než radami. To co píšete, je velmi obecné a nedá se podle toho řídit. Ona totiž není orchidej jako orchidej, různé druhy mají různé nároky. Jak na vodu,... celý příspěvek >
Pěstování orchidejí, 25.7.2009
nezlobte se, ale podle mě je zbytečné zakládat další téma, je tu několik hodně podrobných diskusí o orchidejích, kde odpovědi na svůj problém najdete
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika