Příspěvky uživatele - 50.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevíte co je to za rostlinu?, 30.5.2009
Vypadá to že kytka je asi ze Solanaceae, připomíná mi nějakej lilek. Tazatel by mohl napsat zda-li to utrhl ze stromu, nebo keře, a jak ten plod vypadal... nebo je to z trhu? Co semeno? Karlos.
Jasmín, 22.5.2009
No tady jsem se opravdu hodně unáhlil:-) Karlos
co je to za květinu?, 9.1.2009
Jiří: Díky, nečekal jsem takový odkaz u našich "bratrů".  Tahle kytka mi fakt nedala spát.  Naštěstí je to prakticky vyřešené a už se těším, až mi někde obroste kousek zdi, mimochodem ty terčíky drží fakt docela festovně, takže to... celý příspěvek >
orchideje, 12.12.2008
 Dá, ale k čemu? Co budete dělat se semeny? Většinou se přenáší brilky z květu jedné rostliny, na bliznu jiné rostliny. Pokud zkoušíte sprášení v rámci jedné rostliny, přeneste pyl z jednoho květu na druhý. Třeba u Phalaenopsisu je pod čepičkou... celý příspěvek >
dipladenia, 7.12.2008
Normální to je, tedy v baráku v nevhodných podmínkách... když má málo světla a teplota není přiměřeně tomu snížená... Karlos.
masožravé rostliny, 29.11.2008
Radek: Bacha tu mucholapku máte dost vytaženou, chce to více světla a chladit! Karlos.
Vandy ve sklenici, 9.11.2008
Jiří: opět děkuji za obsažnou odpověď. K tomu máčení. Jednou jsem nechal přes noc nějakou orchidku myslim že to bylo Epidendrum radicans, hned po vytažení bylo znát že to byla chyba veliká, kořenové špičky to nezvládly, později odešla větší část... celý příspěvek >
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 8.11.2008
Jiří: Počkaj, to je pěstuješ v těch hrozných skleněných vázách co tady na foru někdo zmiňoval? Nevim, ne že by to nemohlo fungovat ale s tím bych se nesmířil... mít orchideje ve skle. Jestli to chápu správně je to místo plastových květníků a má to... celý příspěvek >
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 7.11.2008
Právě že vlivem vlhkosti se více otevírají, není třeba pochybovat. Změnám skupenství vody a odebírání tepla bych nepřikládal valný význam, není to vůbec podložené zda toto byla skutečně příčina opadu listů Vand. (oceňuju dlouhý příspěvek) Orchideje... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 28.9.2008
Přesně tak, proč zakládat nové téma? Vše už tu bylo napsáno. Karlos
Orchidea, 21.9.2008
Já bych to nebral moc vážně. Pro rostlinu je nejhorší napadení středu(meristému), takovéto skvrny, kdyby se zhoršovaly, stačí odříznout část listu. Phalaenopsis vydrží hodně, pokud neuhnije střed... Karlos
Ficus Retusa - choroba na listech?, 21.9.2008
Zjistěte jestli tam není sviluška, nebo třásněnka. Obojí se dá snadno vidět pouhým okem... Karlos
Pochlubte se svojí zahrádkou, 31.8.2008
Sice jsme různí, nové zahrádky jsou však poslední dobu jedna jak druhá. To je tím že je lidé nedělají podle sebe a podle vlastního citu ale podle druhých!!!(katalogy, zahrady na objednávku, televize, soused). Karlos
Pochlubte se svojí zahrádkou, 29.8.2008
hráběnka: Tady to asi stejně nikdo nečte... takže jsem se akorát lehce uspokojil psaním :-) Ale těší mě že alespoň vy jste se chytla. Díky. Karlos
zeleny mix rostlin, 15.6.2008
To poslední je podle mě Dracaena reflexa ´variegata´ Karlos.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika