Příspěvky uživatele - 211.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nedohořelý popel se nerozlozi?, 28.12.2017
Zde je zpráva z jednoho pokusu na českém poli. Já zkoušel u sebe aplikovat uhel vlastí výroby v těchto dvou místech: Na vegetační/zelené střeše - míchal jsem si substrát v poměru 6 dílů hlíny, 1 díl dřevnatého kompostu, 1 díl podrcených... celý příspěvek >
Realizace skalky, 10.9.2017
Děkuji za pochvalu i za rady s výběrem rostlin, určitě něco z Vámi navrhovaného zkusím. Středomořské bylinky jsem letos nějaké doplňoval (údajně mrazuodolný rozmarýn, tymián, saturejku horskou, svatolína cyprišová a rozmarýnolistá), tak jsem zvědav... celý příspěvek >
Výstava Troja 5.3.2016, 6.3.2016 Obsahuje fotku
Pastva pro oči :-)
Jaky je to druh orchideje?, 6.3.2016
Štítek tam sice je ale rozmáčený a tím pádem nečitelný a to i s použitím lupy :-)
Jaky je to druh orchideje?, 6.3.2016
Dobrý den ať je to tak jak píšete vy či jak píše pan Josef po hledání na všech možných stránkách bude to nejspíš nějaký kříženec. Ale jak s ní zacházet? Jako a phal? Těm se u mě daří... Božena
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika