Příspěvky uživatele - 203.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Druhy?, 30.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mohl by mi někdo poradit o jaké kaktusy a sukulent se jedná? Předem díky...
Nezakrslý druh banánovíku, 1.5.2010
Dobrý den. Sháním nějaký nezakrslý druh banánovníku a jelikož se to všude hemží jen dwarf cavendishem a podobnými zakrslinami, nevím si zrovna rady... Potřeboval byh vědět nezakrslé druhy, které se dají u nás sehnat, popřípadě kde se dají... celý příspěvek >
Prečo mi nerastie Cycas?, 25.4.2010
Mel bych dotaz ohledne cykasu. Dovezl jsem si jeden z Olomoucke flory a zdarne prezil cestu vlakem. Nejnovejsi 4 listy vypadaji zdrave, jsou priblizne stejne velke jako ty predesle, lehce svetlejsi, zadne vytahliny bez svetla,... celý příspěvek >
15-ti lety Cykas, 20.4.2010
Velice pekna rostlina. Houba to asi nebude. Tipnul bych to na molice. Napichavaji listy a tim se delaji tyhle skvrnky. Ale to jen z pohledu laika, urcite tu jsou povolanejsi.
Žumara sličná?, 19.4.2010
To určitě ne. Jediné s čím jsem to sadil byly phoenixy a butie. Navíc butie byly dány úplně jinde a hýbal jsem jen s phoenixy a tímhle. Chamaedoera to určitě není. Ta má jiné listy než moje rostlina... Z mé strany by to jiné palmy být nemohly. Co se... celý příspěvek >
Žumara sličná?, 17.4.2010
Listy tvrdé nejsou. Nepíchají. Semeno... Huh. Kulaté nebylo - lehce podlouhlé, velikost zhruba asi jako datlové. Takové splaštělé O se špičatějšími konci. A co si pamatuju, mělo červenohnědou kožovitou slupku, tu jsem loupal a pak namočil... celý příspěvek >
Žumara sličná?, 17.4.2010 Obsahuje fotku
Díky za info. Ale začínám čím dál tím více pochybovat, zda-li je to vůbec některá z žumar. Jelikož ty mají vějířovité listy a má rostlina sice zprvu něco podobného měla při tvoření asi prvních 2 pravých listů, ale další mi jako vějířovité zrovna... celý příspěvek >
Žumara "sličná"?, 15.4.2010
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat... Vypěstoval jsem si ze semene tzv. Žumaru sličnou - chamaerops elegans. Mám ji 2. rokem, zatím se jí daří, ale bylo by dobré do budoucna vědět, ke které z ostatních žumar má blíže svými nároky... Na googlu... celý příspěvek >
Pěstování orchidejí, 25.7.2009
Dobrý den, mám phalenopsis, ale všechny květy odpadly, kořeny jsou suché a listy žloutnou. Jak mám postupovat? poradíte mi prosím někdo? Oba stvoly uz jsem zastřihla tak nevím zda jsem udělala dobře. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika