Příspěvky uživatele - 81.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
cykas, 31.1.2008
Cykas je dosť náročná rastlina, potrebuje ale hlavne sucho a to doslovne, ale aj dosť svetla. Dajte ho niekde k oknu a vôbec si ho nevšímajte, zalievať nemusíte aj 3-4 týždne, zemina môže byť aj úplne preschnutá a potom ho dosť naliať a zase si ho... celý příspěvek >
jaké stromky ke zdi, 31.1.2008
Myslím si, že káždý čo sa pýta, sa aj dozvie a kôli tomuto vlastne sú tu aj tieto stránky. Nieje na tom nič zlé, keď sa niekto spýta na radu, hoci svoju otázku nešpecifikuje úplne presne. Je však pravda aj to, že sto ľudí, sto názorov - takže aj s... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 31.1.2008
aj ja mám s Lukonglas podobné skúsenosti, cibule ľalií boli pekné, no okrasné trávy teda nič moc, objednala som si 4 kusy a zostala len jedna a aj tá sa mi neako nezdá, najradšaj nakupujem priamo v záhradnictve, tam si môžem všetko najskôr... celý příspěvek >
chtěla bych poradit, 29.1.2008
Mojim kytkám pomáha, ked ich podsypem drobnymi hoblinami, slimáci sa k nim dostávajú len ťažko.
Naozaj krásne kosatce, 29.1.2008
Pozerať sa na vaše kosatce je zážitok, za čo vám naozaj dakujem, a práve v tento zimný čas je to pekným potešením. Aj ja mám niekoľko odrôd, ale som len na začiatku. Kvetom sa venujem len pár rokov, pri podnikani to ide ťakžie, ale moja teta má do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika