Příspěvky uživatele - 206.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování orchidejí, 22.8.2010
Dobrý den, mám malý problém s darovanou orchidejí... Dostala jsem ji již odkvetlou, ale bez stvolu po odkvětu... na rostlině je vidět, že oba dva stvoly jsou odstrižené velmi blízko listů... takže nemůžou znovu obrazit... já mám květinu již rok a... celý příspěvek >
Tillandsia cyanea - kykatka namodralá, 11.8.2010
Můžete mi nekdo říci proč mi růžice kykatky z růžové barvy přešla na zelenou??? děkuji Alexandra
Nemoc pstruha duhového, 28.6.2010
mám dotaz, chovám několik let pstruhy duhové v jezírku, teplota vody 14st., voda z vrtu, provzdušňování kaskádou, čištění pískový filtr. voda je mléčně zakalená, na dně řasy. pstruzi po čase onemocní - na oku se vytvoří jakoby mléčný zákal, ryba... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 9.6.2010
Psala jsem sem příspěvek před nějakým rokem.Situace se u nás nezměnila k lepšímu, z 6Osáti včelstev se rozrostlo jistě už k osmdesáti, a konečná to není.Samozřejmě že jsou natočené směrěm na naši zahradu, tak si dokážete představit, jaké to je, když... celý příspěvek >
Správné řezáni, 8.6.2010
Nikdo mě to neučil, ale taky jsem k tomu dospěl. Dělám s pilou každej den a ostrej řetěz je základ. Jedno lehký líznutí každýho zubu zabere tak minutu a beru to jako součást pauzičky při dolévání.
Mulčovací kůra, 3.6.2010
nejlepší mulč kůra je ale drcená v zimě kdy není na těžbě stromech míza neděla se tak dlouhá je prostě líp nadrcená
Folie pod mulčovací kůru, 3.6.2010
doporučuji tkanou textilii je dražši ale déle vydrži nebo textilii netkanou a tu já mam dvojitě a je v pohodě
Jaka sluchatka?, 16.4.2010
Aha řeší se sluchátka a ne přilba, tak nic...
Jaka sluchatka?, 16.4.2010
No, asi záleží spíš na tvaru hlavy a přilby a jak to k sobě pásne. Co takhle ty pásky uvnitř nahřát a dotvarovat? Jinak taky pomůže šátek pod přilbu zavázanej na piráta. A ani ty špunty do uší nejsou špatný, sice se hned ušpiní, ale stojí 4 kačky.
Založení zeleninové zahrádky, 6.4.2010
Dobrý den prosím vás co znamená takže to vemte totálním herbicidem?Děkuji sázím už déle, jenže jsme se rozhodli zrušit již dlouho existující záhony a chceme je udělat na jiném místě kde se nikdy nesázelo nic a mám docela strach, že mi tam nic... celý příspěvek >
Kryt na bazén, 13.10.2009
Mam prozbu co se dava na zimu pod plachtu jenom do prostredka nafukovaci polstar nebo este neco dik Alena
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika