Příspěvky uživatele - 219.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převislé pelargonie - stihnou ještě vyrůst a kvést?, 3.5.2016
Hm, no máte to moc hezké. Pro příště budu poučena, že mám začít dřív a dobře se připravit. Ale nerada něco vzdávám jen proto, že to vypadá bledě. Třeba když jsem je dneska zase trochu uštípala, tak se alespoň pořádně rozrostou i když dlouhé, květy... celý příspěvek >
Prosím o určení rostliny, 12.11.2014
Díky za tip. Jednou už jsem sukulenty projížděl, včetně tlusticovitých, ale teď jsem to vzal fakt důkladně a rod po rodu jsem projížděl jednotlivé zástupce. Až jsem narazil na Crassula alba, která je podobná a už to pak nebylo težké. Díky... celý příspěvek >
Prosím o určení rostliny, 11.11.2014
Tak nalezeno. Jedná se o Crassula orbicularis ssp. rosularis. Není to úplně typický zástupce rodu, ale o to zajímavější. 
Prosím o určení rostliny, 11.11.2014
Děkuji. Ano je to opravdu sukulentního typu. Prověřím tlusticovité a snad na něco narazím. Prozatím díky V.
Prosím o určení rostliny, 11.11.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, přesto, že jsem z oboru, tak nikde nemůžu zjistit název této pokojovky. Mám ji už léta a nikdy jsem neuvažoval o tom, že by to nebyl nějaký druh rodu Tradescantia (Rhoeo). Jenže když se rozkvetla, tak jsem ihned zjistil, že se o Tradescantii... celý příspěvek >
Jak daleko sázet túje, 1.10.2013
Souhlasím, u smaragdů ideálně 50 cm od sebe a s tím stříháním... stačí jen vršek a až po mnoha letech boky.
RE: Smutnice, 27.3.2013
Ano ničí kořínky mladých rostlin, ale po 10-14 dnech se mění v pupárium a po dalším týdnu na dospělce, kteří se chytí na žluté lepové desky a tím by měl být cyklus ukončen.
Prosím o pomoc s určením rostliny, 18.3.2013
Spíše bych řekl Aeonium lindleyi.
Fíkovník, 23.9.2010
prosim chtel bych se zeptat jestli mibude rust a plodit fikovnik z baumaxu-jmenuje se FICUS CARICA BIANCO.a poripade jestli mi precka venku na zahrade a bude plodit?? dekuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika