Příspěvky uživatele - 126.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčovač F 530 Vari Honda, 9.5.2011
Tak jsem hurikána koupil a posekal. Jsem spokojen, výkon motoru dostatečný, táhne bez problémů i do kopce, tráva je dobře rozsekaná, dobu sekání pozemku mi zkrátil na polovinu (v porovnání s mulčovací sekačkou Toro 55).  Mohu pro pozemky okolo... celý příspěvek >
Mulčovač F 530 Vari Honda, 18.4.2011
Díky. MK
Mulčovač F 530 Vari Honda, 15.4.2011
Děkuji, že jste mi neodpověděl na otázku - týkala se praktických zkušeností.
Mulčovač F 530 Vari Honda, 13.4.2011 Obsahuje fotku
Nemáte někdo praktické zkušenosti s tímto mulčovačem? Přemýšlím o jeho koupi...
Co je to za strom, 29.7.2010
Dobrý den. Podle obrázku jde 100 % o Pavlonii, bližší určení nevím, ale plodem jsou  "oříšky " na rozdíl od Katalpy, která má až 40 cm dlouhé lusky. Pavlonia má listy plstnaté (tj. jakoby ze spodu chlupaté) i 40 sm dlouhé a... celý příspěvek >
Hortenzie v nádobách, 20.5.2010
Jsou prakticky 3 možnosti : 1. Na podzim květináč vzít do studené chodby a nechat ho zde do jara s velmi mírnou zálivkou.  2. Květináč (včetně rostliny) zakopat do země, rostlinu ochránit smrkvými větvičkami a tak přečkat... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 10.5.2010
Máš dobrý rýč - tak neplivej na fiskars a buď rád. Já mám fiskars - a taky neplivu na ty "obyčejné"...
Jak vypěstovat vrbu?, 30.4.2010
Nařežte si asi 1 cm silné vrbové pruty, upleťte si pomlázku, tu zasaďte cca 25 cm do země, pravidelně a dost ji zalévejte. Boční výrůstky z pomlázkového kmenu tak asi měsíčně zaštipujte (nebo odstřihněte), hezká korunka se začne tvořit už 3.... celý příspěvek >
Acer palmatum Atropurpureum, 30.4.2010
10 různých kultivarů japonských javorů mám na zahradě na broumovsku ve výšce 470 m.n.m. už 4 roky, na plném slunci, bez jakékoliv zvláštní péče. Jedinou ochranou je podzim - namažu jim větve proti okusu, aby mi je nezlikvidovali zajíci nebo... celý příspěvek >
Co můžu dát do kamene, 10.11.2009
Navrhuji tařičku. Za rok za dva udělá hezký a velký polštář a v červeném nebo fialovém květu se na kámen hodí. Je-li díra hlubší než 10 cm, ucpal bych ji (třeba stavební pěnou nebo štěrkem a lepidlem na dlažbu), to už je věc názoru. Jde o to, aby se... celý příspěvek >
Jiřiny mi nekvetou, 25.8.2009
Mám stejnou zkušenost, roky pěstovala jiřinky moje maminka a krásně jí kvetly, ale ta byla na chatě celé léto a pravidelně je zalévala. Já bohužel tam nemůžu být trvale, tak teď druhý rok, co maminka nežije, jiřinky zalévám jenom o víkendu (a někdy i... celý příspěvek >
Poraďte co do truhllíků?, 1.4.2009
1. do truhlíků bych dal asi zase kytky.-)) 2. truhlíky bych proti pádu k parapetu přichytil plastovou stahovací páskou (na kabely), balíček stojí pár kaček...
Skudce na kaktusech - co s nim?, 19.7.2007
Běžně se používá Mospilan, který je k dostání všude. Je to systémový přípravek, který rostlina "nasaje" a  vlnatka či kořenovka (červci) se sáním šťav  otráví. Pozor rozvádí se pouze od kořenů vzhůru, nikoliv opačně, takže doporučuji spíše... celý příspěvek >
fuchsie a vánoční hvězda, 12.4.2007
Reaguji na vánoční hvězdu - minimálně měsíc před Vánocemi dejte kytku do  tmy, nebo ji celou zakryjte papírovým kornoutem apod. Prostě musí být ve tmě. Udržujte ji vlhkou jako normálně, protože má listy. Občas ji zkontrolujte a až uvidíte, že se... celý příspěvek >
Mušky v nové hlíně pro pokojové rostliny, 8.3.2006
Mám dobré zkušenosti s lepivými žlutými deskami, k dostání jsou v drogeriích nebo zahradnických prodejnách.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika