Příspěvky uživatele - 84.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Monstera - problém s novými listy, 30.12.2015
možná jsem se blbě vyjádřil, ale myslel jsem to tak, že šmiknu oba listy KOMPLET až ke třetímu zdravému listu... :)
Monstera - problém s novými listy, 30.12.2015
pokud myslíte, že by byla lepší miska, vyzkouším... Monsteru zalívám odstátou vodou přímo do květináče... S vodou to opravdu nepřeháním...
Monstera - problém s novými listy, 30.12.2015
Díky za reakce. Monstera je v protilehlém rohu místnosti než okno, kterým větráme... První uvadlý nerozvinutý list jsem ustřihl někdy na jaře, v létě se podivně rozvinul nový list (je to ten spodnější) a před cca měsícem se rozvinul ten poslední...... celý příspěvek >
Monstera - problém s novými listy, 30.12.2015 Obsahuje fotku
ještě foto..
Monstera - problém s novými listy, 30.12.2015
Dobrý den, prosím zkušené o radu. Před 2 lety jsem dostal monsteru a první rok se jí u mě dařilo (výrůstaly pěkné zdravé listy). Bohužel poslední dobou mám problém s novými listy. Jeden list se vůbec nerozvinul a uvadnul. Další dva listy se sice... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika