Příspěvky uživatele - 131.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kokosová palma, 2.2.2010
Zdravim vas a diky za prispevek. Ono uz asi ani nema cenu tu palmu fotit, vypada jak mrtvolka. Na vysku ma porad jen asi metr, jen ten kminek co jde z kokosu je dost drevnaty a silny, v prumeru tak 10cm. A uz ma chudinka jen jeden usychajici list no... celý příspěvek >
Kokosová palma, 29.1.2010
Zdravim a mam dotaz. Mam doma kokosovou palmu, uz je to asi deset let. Trikrat se se mnou stehovala - nejdriv jsme bydleli v panelaku, pak v cinzaku a ted skoncila se mnou v domku. No a bohuzel v domku se ji nelibi, ac dostala misto u jizniho okna.... celý příspěvek >
Ruj vlasatá bez vlasů?, 2.6.2009
Tak presne tohle mi roste doma taky a porad jsem patrala, co to je. Nevedela jsem, ze muze byt ruj vlasata "bez vlasu". Asi si take jako tazatel pockam, co bude po odkvetu :D
Korejská jedle - nevím si rady - nerostou mi šišky, 9.10.2007
Omlouvám se za svůj "inteligentní" dotaz   - na internetovém zahradnictví doporučovali kyselou půdu, tady v diskuzi zásaditou...
Korejská jedle - nevím si rady - nerostou mi šišky, 9.10.2007
V příspěvku výše někdo napsal, že má ráda zásaditou půdu. V nějakém internetovém zahradnictví zase psali, že ráda zásaditou - nevíte někdo jak to tedy vlastně je?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika