Příspěvky uživatele - 218.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kokosová palma, 13.8.2009
Dobrý den potřebuji poradit mám asi měsíc kokosovou palmu a list uprostřed který roste nový tak má nasobě pavučinu s hodně malíma bílíma broučkama který jsou menší než špendlíková klavička není to nějaký parazit? a nemůžou palmě uškodit? odstraňuji... celý příspěvek >
Kokosová palma, 24.7.2009
Dobrý den koupil sem kokosovou palmu v květinářstvi a ta pani mi řekla ze po mesici mam zasadit i ten kokos do země je to pravda? děkuji za odpověď
Dotaz na kokosovou palmu, 13.9.2008
Mám doma koosovou palmu sou na ní celkem dva listy a jeden roste u prostřed a oba listy velky hnědnou. je to normální?
Kokosová palma, 6.7.2008
Zdar pěstitelé. mam kokosovou palmu koupil sem ji za 300Kč v Příbrami v luxusním zahradnictvý. Dal jsem si ji k babice do baráku protože má jeden pokoj kde je velké vlhko což ji asi prospívá ale na kokosu se udělali šedé fleky a na listech... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika