Příspěvky uživatele - 117.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Washingtonia filifera, 23.11.2010
Pokojová teplota jim bude stačit. V chladu by mohly zhnít a v horku zase nepřirozeně rychle růst a vytahovaly by se.
Archontophoenix alexandrae, 22.11.2010
Já bydlím až na západě čech, takže mám všechny prodejny z ruky, jestli nějakou palmu chci musím si udělat menší výlet. Ale třeba naposled jsem si to nechal poslat až domu, dokonce přivezly i malou dodávkou šesti metrový datlovník. Jinak se nemusíte... celý příspěvek >
Archontophoenix alexandrae, 22.11.2010
Asi záleží kde toho alexandra máte teď, jestli někde na zimovišti, v teplotách kolem 15 °C, tak to nechte na jaro. Jestli je máte doma v pokojové teplotě, tak je rozesaďte. Zkuste to s tím kýblem a vodou, sice se tak znehodnotí hlína která se tím... celý příspěvek >
Archontophoenix alexandrae, 21.11.2010
Rozdělit je můžete, určitě to bude lepší, v květináči si palmy konkurují, v zemi tolik ne. Já to dělám tak, že si napustím do kýble vlažnou vodu a kořeny pěkně properu až nezbyde žádná hlína, doku nejsou vidět jen kořeny. Tak nepoškodím ani jeden... celý příspěvek >
Bílé chomáčky v pochvě listu, 18.11.2010
A ještě se před postřikem hodí, vatovou tyčinkou namočenou v kuchyňském oleji, ty červce setřít. Pak bude účinek efektivnější.
Kokosová palma, 5.11.2010
Dobrý den, Jsem rád, že jste si pozorně přečetl diskuzi. Ty dvouměsíční intervaly jsou z mojí hlavy, z mého pozorování. S postupem času si nejsem jist, jestli jsem nevypustil na internet trošku hloupost. V tý době jsem pěstoval kokosovou palmu doma... celý příspěvek >
Kvetinac, 9.10.2010
Dobrý den, řešil jsem podobný problém, nakonec to dopadlo tak, že jsem si nechal vyrobit od příbuzného dřevěný květináč na míru. Tak to berte jako inspiraci. Bohužel, rostlina i skvětináčem váží kolem 150 kg, takže dva silní chlapy mají problém... celý příspěvek >
Kokosová palma, 1.9.2010 Obsahuje fotku
Pěkné Renato. Na jednom českém fóru jsem našel následující obrázek, jedná se kokosovou palmu naklíčenou u nás a tohle je tuším výsledek po 2-3 letech, palma je už tak velká, že nepotřebuje kokosový ořech. Navíc je to dva roky stará fotka, palma... celý příspěvek >
Kokosová palma, 23.8.2010
Jo vidíš, já sem si ani nevšim, že tam mam fleky. Neřeším je, má je každá palma... S tím zaléváním je to složitý, já mam úplně jiný podmínky, ty v bytě určitě zalévat jen mírně. Co sem si dones kytky domu, tak zalévám až když vyshnou (krom bromelií... celý příspěvek >
Kokosová palma, 23.8.2010 Obsahuje fotku
Jo a teďka koukam na další věc, tvá nová kokosová palma nemá 12 listů, ale jen 6. Takže jsme na tom stejně. Ty si asi počítal každý list dvakrát, protože je na konci rozdělen do vydlice. Taky zajímavé, že to někdo tak vidí (to se nepochlebuji, jen mě... celý příspěvek >
Kokosová palma, 23.8.2010
Jo díky za fotky a odkaz. To si aspoň podložil to, o čem se bavíme. Stránku sem si projel a krásně sem se nasmál . O těch rádoby kultivarech Chamaerops radši pomlčím, je možné že každej ten kultivar je trochu odlišný od ostatních, ale ty názvy pokud... celý příspěvek >
Kokosová palma, 19.8.2010
Ospravedlňujem sa, ve velkém množství řádků tady napsaných jsem ztratil přehled a nabyl jsem dojmu, že jí máte rok.Ale i tak je to pěkný, po 3 měsících takřka minimální ztráty. Radku, už jednou jsem ti to psal, ale dochází mi nervy. Ty názvy palem... celý příspěvek >
Kokosová palma, 18.8.2010
Zdravím, Radku máš hezkou palmu, na to jak je velká má spousty listů, já mám zhruba stejně velkou ale s polovičním počtem listů než ty. Ta moje v zimní zahradě jde krásně, už udělala jeden celý list, který se začíná od spodu trhat na proužky,... celý příspěvek >
Kokosová palma, 6.8.2010
Ahoj Radku, nechci tě nějak strapňovat, ale tak ti koukáme s kolegou na tvý fotky a u fotky s tvým kiwi, jsme se hezky zasmály. No, nepříde ti divné, že ti už to kiwi kvete? Ono to bude trochu tím, že to je ptačineč žabinec a pod tím je zřejmně... celý příspěvek >
Kokosová palma, 5.8.2010
Díky paní Aleno, ještě jsem zapoměl zmínit Chamaedorea elegans, jedna z nejodolnějších palem na domácí pěstování. Úplně jsem na ní zapoměl.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika