Příspěvky uživatele - 249.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň odrůdy Bohemia, 9.10.2015
Na nejbližší dny hlásí mrazíky.Mám začít trhat? Dĕkuji Sandy
Lilie presazeni, 1.10.2015
Vykopal jsem cibule lilií a chci je přesadit. Musím ještě ted na podzim nebo staci na jaře?Dekuji
Jak sušit rajčata na sluunci, 11.8.2015
Při letošních vedrech by určíte šlo sušit rajčata na slunci.Jak na a to???
Listy u rajcat, 30.7.2015
Pochopitelne jsem nemyslel všechny listy, ale hlavně ty, které stíní plodům
Listy u rajcat, 30.7.2015
Když dozrávají rajčata mám odstranit ze stonku listy?
Kokosová palma, 9.5.2015
takže sůl je pro ně dobrá a jakou sůl a kolik a jinak díky za ty všechny rady
Kokosová palma, 7.5.2015
Chtěla bych poradit když jí zavlažuvat tak kolikrát denně. Začínají mi už po 1 dni schnout konečky listů a nevím co s tím dělat. prosím poradte mi do co nejkrasi doby
Pro evu :-), 6.5.2015
proč bych měla ničit kokos?
Kokosová palma, 6.5.2015
dobrý den,  chtěla bych poradit.Dnes jsem si koupila palmu v tescu a vůbec nemám ponětí jak se o ní starat.Chci je jí snažit udržet na živu co nejdéle.Tak prosím kdyby někodo měl palmu a opravdu věděl jak se o ní starat když máme v bytě... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 31.3.2015
Už tam nepojedu. Dříve jsem byla spokojená, ale chtít za záprdek malinoostružiny 79,.Kč, přičemž sazenice neměřila snad ani centimetr, tak co je moc, to je moc. Kdybych si mohla vybrat, ale ani to ne. Donesou, ber jak ber, Tak bacha!
Anturie - dotaz, 30.7.2014
mám anturií několik.. v malém květináči červené a bílé a jednu obří červenou.. s tou jedinou mám ale také problém.. červená v malém mi kvetla pouze zeleně ale je to něco málo přes měsíc co ji zalévám každý den trochua mám ji na západním okně a už mám... celý příspěvek >
Jak ochránit zelí před běláskem zelným?, 6.7.2014
Má někdo zkušenost jak ochránit zelí před běláskem kromě chemie a sběru vajíček?Jak dlouho trvají nálety běláska?Děkuji
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 26.6.2014
Po aktivaci  aktivaci mu plyny ze slepé patrony roztrhají předek Jirka
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 26.6.2014
Loni sem ho zakoupil a nestačím kupovat patrony. Někdy přijde z druhé strany, ale nakonec to vždy zafunguje.Po létech vykuřování sirnými knoty a vysavačem, čpavkem, zakopanými klaksony, točícími PET lahvemi je toto opravdu funkční věc. Nevýhoda je... celý příspěvek >
Poněkud hloupější slepice, 21.5.2014
Postavil jsem ještě jeden malý kurník, tam jsem koupil teď pět těch ročních vyřazených z drůbežárny. Ty co nezalézaly na noc do kurníku, již zalézají od soboty co jednu zabila asi kuna. Takže se to vyřešilo samo, nebo spíše to vyřešila ta kuna. Možná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika