Příspěvky uživatele - 4.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsev nebo sadba do skleníku?, 9.3.2012
dobrý den taky jsem začátečnice se skeníkem, prosím pěkně, a když tam již teď dám salát, ředkivčky, kedluben,  tak nezmrzne? Mám klasický skleník spodní část vyzděná schůdky pod zem.
Jak na kvas, 8.9.2010
S manželem vlastníme zahradu s několika stromy švestek, durancií a každý rok pálíme 2-3 kotle, což u nás na Jižní Moravě znamená 50-70 litrů slivovice. Toto ovoce jsme nikdy neumývali, a přesto máme hodně cen ze soutěží koštu slivovice. Do beček... celý příspěvek >
Majoránka, 21.4.2010
vysadila jsem majoránku do malých květináčků a chtěla bych dát na záhonek. Vloni to bylo nemožné, nikdy se mi nechytla. Připadá mi, že je velmi náročná na pěstování, přesto bych ji chtěla, protože je to úžasná bylinka. Prosím, podělí podadí mi někdo,... celý příspěvek >
Libeček, 21.4.2010
se zahradou teprve začínám, mám všechny bylinky - pažitku, mátu, bazalku, levanduli, kadeřávek - zatím ve velkých květináčích. Dostala jsem odkopek libečku a nevím, jestli s ním do zahrádky nebo taky do květináče. Zahradu mám velkou - asi 1400 m2,... celý příspěvek >
Jak zničit mech na zahradě?, 13.4.2010
to jste mě tedy pobavil
Mohu nyní sadit růže?, 15.9.2009
Nevím, jak bych to přesně popsala - plot, za ním příjezdová asi 10-ti metrová plocha pro auto - máme jen jedno - smerem do garáže, podél záhonek a z druhé strany chodník /vchod do domu a garážové vrata spolu sousedí/ Yvona
Mohu nyní sadit růže?, 15.9.2009
Potřebovala bych poradit, dokončili jsme dům a chtěla bych si na záhonek mezi chodníkem a garáží - asi 10 m nasadit růže. Můžete mi doporučit zakoupit u STARKLa, jaké odrůdy, jak daleko od sebe se sází - je tam psáno, v balení 5 ks, kolik jich asi... celý příspěvek >
Zivy plot - rychly rust, 27.8.2009
živý plot z habru se mi moc líbí, dokončujeme rekonstrukci domu, takže na podzim bych ho chtěla nasadit.  - viz popis z internetu Habrový živý plot je unikátní mezi listnáči - neprůhledný i v zimě díky starým listům opadajícím až s příchodem... celý příspěvek >
Sekačka Al-ko Silver 46 BR zkušenosti, 26.8.2009
Máme doma Al-ko Premium 520, sečeme pozemek asi 1200 m2, z toho asi 500 m2 ve středním svahu. Je lehce ovladatelná, výkonná, zatím si ji nemůžeme vynachváli. Zakoupili jsme ji na základě doporučení několika lidí, kteří ji používají už několik let -... celý příspěvek >
Hledám hrušeň, 3.10.2008
Díky, pane Skálo, za jasnou odpoveď. Už jsem dnes objednala hrušeń Clappovu po dohodě s ředitelkou školky. Nicméně jsem se informovala i na Konferenci. Bylo mi v sadařství řečeno, že je to hruška podzimní. To je to, co mne zajímalo. Vaše... celý příspěvek >
Hledám hrušeň, 1.10.2008
Díky. Máte pravdu, vyznat se v tom není jednoduché. Moje volba bude hrušeň Clappova.  Ještě jednou díky za komentáře. Petra
Hledám hrušeň, 1.10.2008
Jaké moderní odrůdy máte na mysli? Přiznám se, že jen díky synově incidentu ve školce jsem se začala o druhy hrušní zajímat. A smim se zeptat, které druhy rodí dříve? a jsou odolné kaménčitosti? Máme doma zelenou zimní zřejmě Lorencovu a bohužel je... celý příspěvek >
Hledám hrušeň, 1.10.2008
Díky za komentář. Přemýšlím jsem o hrušce Clappově... Doufám, že je to dobrá volba. Petra
Hledám hrušeň, 30.9.2008
Jakou chutnou podzimní doporučite?Petra
Hledám hrušeň, 30.9.2008
Syn nám už ve školce dělá radost. S kamarádem zlikvidoval tři malé jabloně na školní zahradě. Jabloně, zákrsky, už letos rodily. S ředitelkou školky jsme se domluvili, že koupime a zasadíme hrušeň, jelikož žádné na zahradě pro děti nemají. Doma... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika