Příspěvky uživatele - 59.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s jahodami?, 27.5.2011
dobrý den jakmile nám dozraje jahoda tak jí nazobají ptáci nevím co s nima už jsem dala šustivé pásky a větrníky z plastových lahváí a nic nepomáhá nemáte někdo nějaké zkušenosti díky Lena
Orchidej - Burrageara nelly isler, 5.5.2011
Dobrý den, mohla bych od vas zjistit, kde bych tento druh orchidei mohla koupit?ptala jsem se ve všech kvetinarstvi, ale nikde nic o teto cervene orchidei nevi.ja jsem ji videla v casopise dum a bydleni.jen nevim kde se k ni dostat.predem dekuji za... celý příspěvek >
Jak pěstovat Kumoi?, 2.9.2010
Kumoi mám několik let.Ovšem 95 % plodů mi shnilé spadne na zem.Zřejmě nějaká červivost.Plody výborné, strom obsypaný ale už jsem se rozhodl ho pokácet.Nevím jestli by pomohl nějaký postřik, ale já vlastně chemii ani nechci. Kdyby mi shnila třřeba... celý příspěvek >
Množení buxusu, 8.8.2010
CHtěla by jsem se zeptat jak a kdz se tvaruje buxus do koule. DIky
Nákupy v Polsku, 8.8.2010
Dobrý den, poradí mi měkdo nejbližší zahradnictví v Polsku ze Šumperka a máte s nim zkušenosti? Děkuji předem za odpověd.
Rezavy cipřišek, 20.4.2010
po letošní zimně mně uplně zrezivěl cipřišek co s ním mam ho vykopat nebo ještě počkat jestli se vzpamatuje jehličí je suché ale větvičky se zdaji být živé
Kokosová palma, 5.10.2009
Dobrý den nevěšte hlavu mi ji máme už několik let je nenáročná, máme ji dokonce v chladném pokoji v šeru a zalíváme ji jenom kdž si vzpomeneme. tak na  to tak černě nekoukejte.
Kokosová palma, 5.10.2009
Stím nesouhlasím, mi ji máme doma v chladnějším pokoji a už je tak velká že nevíme kam ji šoupnout. a to nemá ani velké teplo ani vlhko a zalíváme ji jenom když si vzpomeneme. je to úplně nenáročná rostlina.
Jak ostříhat staré ruže, 2.10.2009
nejsou to popínavé normalní ruže nevim co je to za odrudu ale když je na podzim ostřiham tak mě dorustaji do velké víšky skusím vaš postup diky Lena
Jak ostříhat staré ruže, 29.9.2009
prosím o radu jak ostříhat staré ruže vždycky vyrostou do výšky asi tak 1,5 m i výše dik Lena
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika