Příspěvky uživatele - 15.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pedilanthus - jak udržovat?, 2.2.2014
Dobrý den, prosím o radu, jak správně pěstovat Pedilanthus. Vzhledem k jeho bujarému až nezřízenému růstu bych ráda věděla zda a jak jej stříhat. Na netu jsem vážně nic nenašla. Mám tuto květinu ráda, ale vůbec nevím, co má a nemá ráda. Je... celý příspěvek >
Dekorativní zavlažovací kuličky, 26.1.2014
No prima. Nevydržela jsem čekat na reakci a jednala jsem intuitivně. Mulčovací kůru jsem probrala a zbavila jí dřeva a nechala jsem velké kusy kůry. Stvoly s květy, ty poraněné, jsem ustřihla, aby se rostlina nevysilovala. Důkladně jsem ji ostříhala... celý příspěvek >
Dekorativní zavlažovací kuličky, 18.1.2014
Dobrý den, moc děkuji za reakci. Ráda bych se ještě poradila. Podle velikosti květů jde asi opravdu o rostlinu midi, úplně ta malinká to není. Kvete bíle, uvnitř je fialově kropenatá. Ten želé skvost ihned vyhodím. Kytka se celá jakoby... celý příspěvek >
Dekorativní zavlažovací kuličky, 7.1.2014
Dobrý den,  zdědila jsem 2 rostliny orchideií. Téměř rok je celkem úspěšně držím při životě, růstu, přírůstcích i bohatém kvetení. Jedna však stojí ve skleněné konické nádobě naplněné tzv. dekorativními zavlažovacími kuličkami. Z mého... celý příspěvek >
Puklice, 16.1.2012
Dekuji za informaci. :-) Eliska
Puklice, 3.1.2012
Dobry den. Da se tato kura pouzit i na "jedle" rostliny? Konkretne se mi jedna o vavrin. Dekuji za odpoved, Eliska
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika