Příspěvky uživatele - 241.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý fujtajbl, 7.7.2013
nešlo by to napsat víc zjednodušeně :)?
Neznámý fujtajbl, 4.7.2013 Obsahuje fotku
ještě jedno foto
Neznámý fujtajbl, 4.7.2013 Obsahuje fotku
Zdravím Vás kolegové nevíte co je to za fujtajbl? je to odtok ze jezírka s odtokem z drenáže...
Choroba Brambor, 4.7.2013 Obsahuje fotku
děkuji za rady v sobotu postříkám teť má pršet tak by to asi nemělo smysl... todle mám na ořechu a jabloni hned vedle brambor není to to samé?
Choroba Brambor, 3.7.2013 Obsahuje fotku
Zdravím Vás nevíte někdo co si mi pustilo do brambor? proti plísni jsem stříkal asi málo... :-(
kalanchoe - pěstování, 27.9.2008
Dobry den, kalanchoe M. (takhle je to napsano na kvetinaci) jsem dostala darem a tak nevim jak s ni nalozit. Napadli mi ji zrejme msice, ale snad uhynuli po postriku. Muzu ji ted osprchovat? A hlavne, prijde mi, ze to neni typicka kalanchoe, protoze... celý příspěvek >
Zantedeschia, 27.9.2008
Dobry den, poprosila bych vas taky o radu. Tutu kytku mam doma, ale nevim v jake barve kvete. Dostala jsem ji darem, ale bez kytek :) mam ji v byte. Te ji zacali zloutnout listy, je to v poradku? Jak se o tutu kytku starat v byte? Mam ji zbyle zelene... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika