Příspěvky uživatele - 210.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Český název pro Osteospermum, 9.1.2011
no já asi na předchozí dotaz nebudu moci odpovědět. také jsem měla v létě osteospermum, měla jsem ho na sluníčku v květináči, moc vláhy tedy rostlinka neměla a navíc jsem ji koupila v nějakém výprodeji a už od počátku nebyla nijak bohatá, takže v... celý příspěvek >
Border kolie, 9.1.2011
měla jsem fenku křížence, která vzhledově byla stejná jako border kolie, černo-bílá s bílou hvězdičkou na hlavě, měla jsem ji moc ráda a stýská se mi po ní. Vloni zemřela na nádor. Chtěla bych si pořídit fenku podobnou a tak se poohlížím po štěňátku... celý příspěvek >
Nová sezóna na zahradě, 9.1.2011
také já se už nemůžu dočkat jara a tak jsem celý den už pracovala na zahradě. U nás v Beskydech bylo celý den 10 stupňů a sluníčko, takže všude plno bláta. Dala jsem ven na zídku u domu pelargonie zonale, které mi už kvetou, aby si užily trochu... celý příspěvek >
Yucca a žloutnutí listů, 9.1.2011
já zalévám yuku jednou týdně nahoru do růžice listů, v zimě nezalévám zeminu, snad jednou za měsíc trochu zaleju ke kmínku, v podstatě je pak zemina okolo suchá, listy mi nežloutnou, rostlina vydrží spíš velké sucho než mokro v kořenech. Veruna
Begonie ze semen, 8.1.2011
dnes jsem semínka vysela, bylo jich tam 20, byly to docela viditelné kuličky, mám je v krabičce na ústředním topení, dolů jsem dala perlit, aby držel vlhko, přikryla jsem to víčkem, pokusím se, za těch 20 Kč to stojí za to jednou to zkusit. Veruna
Kokosové vlákno, 8.1.2011
já jsem si dnes přečetla návod na pěstování na obalu kokosového vlákna a píšou jen, že si to má zalít vodou. Ale nevím jestli se mohou rostliny pěstovat jen v tomto substrátu nebo se má přidávat do zeminy. Já myslím, že kok. vlákno neobsahuje žádné... celý příspěvek >
Kokosové vlákno, 7.1.2011
koupila jsem si kokosové vlákno. Jaké s ním máte zkušenosti? přidáváte ho i do venkovních truhlíků? Můžu s ním přikrýt zeminu v truhlíku, aby nevysychala půda v době veder? děkuji Veruna
Begonie ze semen, 7.1.2011
koupila jsem tento týden v semenářství semena "begonie hlíznaté přivislé chanson F1", SEMO, za 22 Kč. Vůbec jsem netušila, že se semeno begonie prodává. Protože všechno zkouším, chci semena už vysít, protože se mají vysévat v lednu-únoru.... celý příspěvek >
Dotaz na pěstování afrikánů, 7.1.2011
tento týden jsem byla v semenářství, mají tam už spoustu semen, taky jsem tam objevila aksamitník malého vzrůstu, jmenuje se Mauglí, má vyrůst 15 cm, je žluto-oranžový, tak ten by byl asi vhodný i do truhlíků. Veruna
Množení Hortenzií, 7.1.2011
mám s množením hortenzií opačné zkušenosti. Před dvěmi lety někdy v průběhu léta jsem chtěla zahustit keře hortenzií, které jsem rok předtím zakoupila v OBI, proto jsem je ostříhala a hned jsem řízky zapíchla do květináče s výsevní zeminou, měla jsem... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 2.1.2011
tak jsem si přečetla tuto diskusi, protože se mi ibišky také líbí, ale jsem z toho docela zmatetná, kolik druhů ibišků vlastně je a jestli ten "bahenní", o kterém je tady řeč a o kterém se píše v názvu, že je venkovní, je vlastně trvalka,... celý příspěvek >
Netradiční pěstování host, 2.1.2011
vracím se k této diskusi a chci se tentokrát zeptat pana Vláška, který uveřenil první příspěvek o hostách, jaký druh okrasného česneku pěstuje. Mně se tyto fialové česneky líbí, viděla jsem je v nabídce Lukon Glads, jeden z těchto česneků jsem si... celý příspěvek >
Růže, 2.1.2011
je to pravda, růže v bytě nerostou, také jsem dostala takovou růži a na zahradě roste spolehlivě. Pokud nemáte zahradu, zkuste ji dát do truhlíku. Veruna
Množení milion bells výsevem, 2.1.2011
já se také snažím zachoval balkonovky do příštího roku, dělám to stejně jako vy - nařizkuji a ostříhám původní rostlinku, řízkům se zpočátku daří, ale kolem vánoc odejdou a původní rostlinu se mi daří zachovat trochu déle, ale v únoru pak odejde... celý příspěvek >
Astilbe - čechrava, 1.1.2011 Obsahuje fotku
posílám fotku záhonku čechrav, Veruna
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika