Příspěvky uživatele - 98.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houba na záhonu - jedlá?, 4.10.2012
Tak modřín nevidím široko daleko :), dokonce máme dům ve městě, takže spíše ovocné stromy, nanejvýš borovice, smrky.. a včera jsme měli opravdu úrodu - asi 30ks, jeden vedle druhého! Doufám, že porostou pořád :).. Andrea G.
Houba na záhonu - jedlá?, 20.9.2012
Dobrý den, vyrostly pod vejmutovkou.. Děkuji všem, Gürtlerová A.
Houba na záhonu - jedlá?, 14.9.2012 Obsahuje fotku
Ale asi jsou všechny fotky hrozné :(..
Houba na záhonu - jedlá?, 14.9.2012 Obsahuje fotku
A ještě tuto fotku, ale jsou asi hrozné všechny obrázky, když to tak vidím.. :(
Houba na záhonu - jedlá?, 14.9.2012 Obsahuje fotku
Děkuji za odpovědi, mám více fotek, ale šla mi vložit jen jedna.. jedině že bych ji vlastně vložila do dalšího příspěvku.. Andrea G.
Houba na záhonu - jedlá?, 14.9.2012 Obsahuje fotku
Prosím o identifikaci této houby. Našla jsem ji teď na záhonu, mám tam mulčovací kůru, jinak pod borovicí.. byly tři, jsou HROZNĚ oslizlé, ale jinak moc pěkné, žlutý spodek, tem má velmi jemnou strukturu, má tam také prstenec, může to být... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 14.6.2011 Obsahuje fotku
Taky posílám fotečky ze zahrady, dělám ji třetím rokem, něco pokus - omyl , ale jak se to rozrůstá a koření, tak je to pro nás vždycky radost koukat, co zas zmohutnělo a ještě to líp kvete, hodně rad jsem našla i zde na Zahradě, bohužel s... celý příspěvek >
Ibišek - neotevřená poupata padají, 10.6.2011
Dobrý den, prosím o radu, proč se ibišku(syrskému) udělají poupata, neotevřou se a po několika dnech odpadnou, jakoby odkvetly. Mám ho asi měsíc, je zasazený tak, že na něj asi do 12 nesvítí slunce, pak až do večera ano. Je ve vlhčí půdě - ale... celý příspěvek >
Přesazení katalpy v listopadu - prosinci?, 24.11.2010
Moc děkuji za odpovědi, Andrea
Přesazení katalpy v listopadu - prosinci?, 24.11.2010
Tak moc děkuji za odpověď a ještě nevíte tedy, zda se může tahle katalpa tvarovat do keře? Třeba na výšku jen 3-4m? Našla jsem ji na jednom odkazu s větvemi od země i kvetla a vypadalo to moc hezky, ale nic tam k tomu ohledně toho nepsali..
Přesazení katalpy v listopadu - prosinci?, 23.11.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu ohledně přesazení 2leté katalpy. Je vysoká 130cm a potřebuji ji přesadit, v zemi je od 9/2009, nebála bych se u nás v Pardubicích, ale půjde do Žďáru nad Sázavou, hlásí tam mrazy, myslíte, že je to ještě teď možné? Kdyby to... celý příspěvek >
Může být mulč z thují?, 25.9.2010
Tak.. a teď babo raď! Ale jsem rozhodnutá tam větvičky nechat a uvidím.. podle mě jsou kyselé  a na kyselé to dávám, tak co.. kdyžtak dám časem vědět, jak to vypadá. Děkuji za všechny názory.. , Andrea
Může být mulč z thují?, 25.9.2010
Děkuji Lído, ještěže Vás tady mám , Andrea.
Může být mulč z thují?, 25.9.2010
Dobrý den, prosím Vás, nevíte někdo, zda se mohou použít na mulčování větve z thují? Dala jsem je na kus záhonu pod borovici, mám tam i rododendrony, hortenzii, nízký jalovec, trávy.. docela se mi to líbí, ale nevím, jestli to něčemu... celý příspěvek >
Neplodící jahodníky, 21.9.2010
Tak zkusím pokompostovat a dám pak vědět , jinak asi moje lesní jahody jsou ty měsíční, šlahouny nedělají, ani nevím, proč jim říkám lesní .. děkuji za rady.. Andrea
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika