Příspěvky uživatele - 141.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vyrobit květináče (obaly na květináče), 14.12.2016
Já to myslel třeba i jen jako základ, ale pokud má někdo něco proti takovým materiálům, tak si je může zvenčí libovolně upravit. * A ne přímo odlévat nebo stavět nějaké těžké solitéry. A pokud jo, tak třeba to může použít jako jádro betonového... celý příspěvek >
Jak vyrobit květináče (obaly na květináče), 14.12.2016
Černé plasto-gumové maltovníky, stavební vědra apod. z kutilských marketů. * Vydrží opravdu hodně můžu z vlastních zkušeností potvrdit. Slunce, mráz jim nevadí a pár "mezivýpěstků" v nich mám už bez problému i několik let. Rafael.
Zakalená slivovice, 14.12.2016
Používá se odstředěné mléko. Ale nezkoušel jsem to nikdy. Ani pořádně nevím co to odstředěné mléko je. Obyčejné, nízkotučné s 0,5% tuku? Nevím... Rafael.
Jesenno - zimné práce, 13.12.2016
Nevím jak moc konkuruje trávní drn stromům, tak něco možná z podobného soudku. Je to jen osobní zkušenost, tak to tak berte... Nic co bych chtěl nějak propagovat... V celkem větrné poloze se mi větší herbicidní kola moc neosvědčila. Mladé a... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 13.12.2016
Pane Šlosare, já proti duranciím a ani aromatickým slivovicím vůbec nic nemám. Právě naopak. A ani proti amygdalinu. Spíš si myslím, že je to velmi dobrý kámoš likérníka. (V mnoha případech jsem část pecek před maceraci cíleně drtil). A i ten... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika