Příspěvky uživatele - 19.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrazuodolné stromové juky, 26.3.2009 Obsahuje fotku
Tak bohužel tuto nekonečnou, chladnou a vlhkou zimu bez ochrany moc neustála! Tento týden jsem přišel na to že jí uhnilo "srdíčko" . Takže postup jsem zvolil následovný: lžíčkou vydlabal uhnilý střed až na zdravou tkáň, vysypal rozdrceným dřevěným... celý příspěvek >
Lekníny, 28.12.2008 Obsahuje fotku
To je divný, osobně mám v jezírkách oba druhy a vždy bílý kvete bíle a růžový růžově. Příjde mi ale že ten růžový kvete déle do pozdního podzimu a ten bílý pouze přes léto.. Jezírkům zdar 
Mrazuodolné stromové juky, 28.12.2008 Obsahuje fotku
Taky přidám něco málo foto o mých. Ta menší u jezírka asi 3 letá a ta velká cca 30 letá. Obě venku přečkali již několik zim. Pokud je větší mráz, zakrávám textílií..
Olivovník, mimóza, 28.12.2008 Obsahuje fotku
Ahoj, mám taky jeden maličký, už i kvetl ale plody opadali. Přes léto byl na terase s ostatními subtropy a teď v zimě na nevytápěné verandě (0-10 C). Nevítě někdo zdali jde řízkovat nebo pouze množení z pecek? Mám ho teprve první rok..
tropický ořech, 27.12.2008 Obsahuje fotku
Po prvním roce růstu vypadá asi takhle, uvidíme jak přečká zimu venku..
Pistacia vera, 27.12.2008
Zdravím, známej mi je poslal z Iránu, samozřejmě nepražená..
Bavlník - zkoušeli jste někdo?, 18.10.2008
To je zajímavé že máte žluté květy pač mě kvetli do fialova. Těmi lusky myslíte asi ty zelené pukavce že? A jak to máte s dozráváním těch "lusků"? A další věc nikde jsem nezjistil jestli je to jednoletá či víceletá rostlina.. Tomáš
Fíkovník, 17.10.2008
Zdravím, až opadnou listy, což je různé..U některých druhů už je mám dole teď. Některé rostliny jsou ale stále ještě krásně zelené. Pokud je chcete zazimovat což je určitě vhodné zvlášť když je máte v květináči tak je dejte někam na studenou verandu... celý příspěvek >
Konopí, 7.9.2008
Letos má opravdu dobré podmínky i venku, tak doufejme že záříjové pěkné počasí ještě nejakej týden vydrží..
Fíkovník, 27.8.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, já mám zatím 3 druhy. Jeden dovežený z Chorvatska, druhý z Itálie a teď nový vypěstovaný v Holandsku.. Z toho italského už mám dalších několik dalších řízků. Něco zůstává přes zimu venku něco ve skleníku a zbytek nechavám pro případ kruté... celý příspěvek >
Nevymrzající banánovník, 24.8.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, já ho letos prubnul do skleníku, tak uvidím jak v zimě dopadne a jestli na jaře zase vyraší. Raději jeho spodní část ještě zahrnu listím jako to dělám s ostatními subtropi...
Mandloň - polabí, 27.5.2008
Zdravím všechny příznivce, mám na zahradě 2 stromky vypěstované z pecky pocházející z Chorvatska. Bez jakéhokoliv omrznutí přežili venku 2 zimy. Na rozdíl od broskvoní se do nich nepustila ani kadeřavost! Jen by mě zajímalo po kolika letech může... celý příspěvek >
Kavovník na konci svých sil, 22.3.2008
Zdravím, taky pěstuju mj. kávovník a měl jsem s nim jednu dobu takové problémy že jsem myslel že mi zajde. První byl když jsem ho přesadil do většího květináče a dal mu půdu z našeho kompostu. Na to pozor! Kávovník nesnáší v půdě vápno, zásaditou... celý příspěvek >
Venkovní banánovník - musa basjoo - pěstování i doma?, 10.10.2007
Zdravím, určitě ho nechte na té chodbě kde je chladněji. Hlavně tam musíte mít světlo, ve tmě by Vám uhnil!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika