Příspěvky uživatele - 161.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychání a škůdci na jehličnanu, 14.7.2018 Obsahuje fotku
Ukázka
Usychání a škůdci na jehličnanu, 14.7.2018 Obsahuje fotku
Další fotky
Usychání a škůdci na jehličnanu, 14.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám problém s tímto jehličnanem - Viz. fotky. Větve jehličnanu začaly od kmene žloutnout, usychat a opadávat a ještě k tomu se na větvích objevily tyto bílé larvy. Nevíte jak jehličnanu pomoci? Mám ho tedy kvůli místu stále v květináči... celý příspěvek >
Co jí je a jak ji zachránit, 3.8.2017
Viděl bych to na úžeh révy, není se čemu divit v těchto vedrech. Stáva se to často, pokud odrůda má měkkou slupku a je dost odlistěna. Někdy to "vezme" sem tam bobuli, někdy může odumřít i kousek třapiny. 
Jak uchovat co nejdéle česnek, 8.6.2017
Česnek na podzim nasáčkuji do dvojitého sáčku od mouky. Vsunu dva sáčky do sebe. Celé hlavičky tam naskládám a uzavřu sáček, možno i přelepit, aby se neotvíral. Mám jej naskládaný v šuplíku pod lednicí nebo ve spíšce(dříve jsem to dělala) Tohle... celý příspěvek >
Jak uchovat co nejdéle česnek, 8.6.2017
Zkuste ty strožky neloupat, nasypte do krabičky a zavřete ji. Dejte do mrazáku, vydrží i další rok. Česnek nesežloutne zachová si svou barvu i chuť. Stačí potřebné množství oloupat a použít před spotřebou. Mám česnek z roku 2015, který teď... celý příspěvek >
Jaký řetěz?, 5.5.2017
Vím, co předělání znamená- když mám ojetou lištu, 3 řetězy, tak samozřejmě musím ještě vyměnit spojkový bubínek s jiným ozubením a gumový chránič za řetězem. Jde mi o to, že tato pila není až tak výkonná a myslím, že se s 3/8-1,5 zbytečně trápí.... celý příspěvek >
Páčka plynu - Agzat - Hodna GSV 190, 25.4.2017
Mám Agzat s GSV190 zhruba 6 let. Výrobce tam dává lanko s černou páčkou, ze které vyndal třecí elememty, které držely nastavenou polohu-prý kvůli státní zkušebně, to mi řekli přímo u výrobce a já tomu věřím. Já jsem po koupi vložil mezikusy z páčky,... celý příspěvek >
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 19.3.2017
Pane 11.110, tím stabilizátorem asi myslíte VIF Super BenzinAditiv. Jenže ten byl testován na omezení usazenin při spalování čtyřdobých motorů. Zkrátka je určen pro minimalizaci tvorby karbonu. Tím neříkám, že nemusí mít příznivý vliv na zpomalení... celý příspěvek >
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 16.3.2017
Souhlasím s Josefem, je to rozumná rada, a i když budete používat olej Stihl, Dolmar, nebo nějakou další značku, nechal bych poměr 1:40(max 45). Dělám to tak už desítky let bez negativních následků. Jen doporučuji používat stabilizátor např. od... celý příspěvek >
Postrekovac alebo rosic, 25.2.2017
Z levných Hecht, v okolí s ním lidé problémy nemají.
Hecht 7100, 11.1.2017
Na rozdíl od vás nevařím z vody. Na foru Naše traktory si najděte téma: Motor Šič, kde je psáno o motobloku- je to Belarus 09H. Zástupce u nás mají, na Bazoši již nějaké kousky prodali, cena byla tuším 40 tis.s vozíkem a bez DPH. Rotavátor je nešený,... celý příspěvek >
Hecht 7100, 11.1.2017
Je to o tom, o čem jsem psal několik příspěvků výše. Zatím se u nás prodalo pár kousků, žádný zkušenosti, servis nulový. Motory tam můžou být i Hondy, pak je cena vyšší než vašich 15 tis., zhruba v ceně Vari, ale je to stroj v kategorii staré PF62.... celý příspěvek >
Hecht 7100, 7.1.2017
Pro někoho je Vari hračkou, pro někoho nezbytný životní pomocník. Víte u nás je (dříve mnohem více) dost zahrádkařů a malovinařů, kterým se silný malotraktor nevyplatí a chtějí do vinohradu přesto dopravit např. rotavátor, rosič, křovák, 80 l... celý příspěvek >
Elektricky zahradny rosic, 4.1.2017
Jenže já myslel plnohodnotný rosič s velkou turbínou o výkonu např.3 kW, ne fixírky, které se používají na desinfekci, deratizaci a ne na postřik vzrostlých stromů. U malých stroječků, které jsou v ukázce, není až takový problém s technickým... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika