Příspěvky uživatele - 8.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nekvetou mi orchideje, 4.5.2011
máme spíše chladnější byt, takže zkusím omezit zálivku i hnojení a uvidíme...
Nekvetou mi orchideje, 3.5.2011
opravdu mi vše vychází na to omezení zálivky a hnojení... stačí 1x za 3týdny?
Nekvetou mi orchideje, 26.4.2011
chci se zeptat jak je možné, že nám vždy orchidea po nákupu v květinářství kvete cca měsíc a poté začnou květy postupně usychat?dále pak jen rostou nové listy z čehož usuzuji, že nestrádá, ale prostě ne a ne vykvést... hnojím a zalévám pravidelně jak... celý příspěvek >
Inspirace k minijezírku, 17.9.2009
do kamene bych diru nevrtal... spis bych vydlabal kus silnejsi vetve a udelal s toho maly vodopad... hadice se vlozi do vydlabane vetve a ta se prekryje malym placakem, ze zadu nenu problem udelat malou skalu, ci vysadit bambus..
Červenolistý javor - fľaky na kôre, 25.8.2009
Mám červenolistý javor na podzim sázený asi dva metry vysoký.Kdo muže poradit kdy a jak stříhat.Začátkem srpna začaly podrážet nové výhony u vršku jsou tam krásně zbarvené listy, ty puvodní jsou více hnědé.Jak se dále o strom starat?Děkuji za... celý příspěvek >
Vrba roubovaná převislá - růst, 11.8.2009
Dobrý den. Prosím o radu. Mám 4 roky převislou vrbu. Kvůli stavebním úpravám ji potřebuji přesadit. Prosím o radu, kdy je to nejlepší, zjara nebo na podzim? Přežije to vrbička? Děkuji moc za radu. Karel
Nektarinka - poradí někdo?, 16.5.2009
Super, díky moc za radu Pavel
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 18.6.2008
Ze své zkušenosti vím na 100%,že dolmar je pořádná šumka tak vhodná na výstavu a né na práci, ole- omac je dobrá volba za dobrý peníz, ale chce to stroj tak 1.8 kw.Ale za to ze stihlem o výkonu tak 1.2kw uděláte kus prace a bez přestávky muže makat... celý příspěvek >
Opadávání švestek - plodů, 24.4.2008
taky bych řekl vosy a následná monilioza.
Výmladky švestek po celém sadu, 24.4.2008
ano ty výmladky se musí ustříhat když nejsou zdřevnatěle, ale když to tam kolegové přede mnou nechali tři roky neřezané (což jsem psal v přvním članku) tak asi to teď není tak jednoduché jak když to člověk od malých stromků hlídá a nenechá to... celý příspěvek >
Výmladky švestek po celém sadu, 24.4.2008
tak mi mili p. Vysloužile řekněte čím to stříkáte když to tak soudíte a rozumíte tomu. ona odpověd tím bych to nestříkal je dosti nedostačující!!! a k tomu stáří sadu si myslím, že 25 let v dnešní době na sad je docela dosti starý. To není jak stromy... celý příspěvek >
Výmladky švestek po celém sadu, 23.4.2008
ano psal jsem, že na některých to vubec jsem nezaznamenal a jsou čisté.a to že to nemám s čím srovnat je pravda (zatím) a proto taky popisuji svůj stav k problému. a k tomu šetření: když vím že myrobalan davá tolik a v jakych podmínkách dokaže... celý příspěvek >
Trnky - postrik pred kvetem, 23.4.2008
dobrý den, před květem bych nestřikal, myslím si že je to zbytečné, a do květů už vůbec né, neni to dobre poznate v úrodě. mám sady slivoní a stříkám jen jednou a to těsně před odkvětem nebo těsně po opadu podle počasí, ale teď je lepší vylepit... celý příspěvek >
Výmladky švestek po celém sadu, 23.4.2008
dobrý den, mám výmladky ve starém sadě, který jsem převzal asi před třemi lety a strašně podrůstá.každý rok musím vyřezávat výmladky, vedle sousedi měli asi tři roky neořezané podrosty a ty jen pro zajímavost byly vysoké cca 4-5 m a různě silné,... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 21.8.2007
Zdravím všechny odpůrce krtků...je to takový hajzl, musím být sprostý, už s nám bojuju několik let, občas něco zabere, ale zanedlouho je zas nazpět, protože v okolí je všude půda suchá a já mám trávník pořád mokrý tak se mu ani nedivím že se u mne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika