Příspěvky uživatele - 174.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvetlý Krvokvět, 26.5.2010
Hm, taky krásně kvete, tak se budu muset poohlédnout za okny sousedů pro sazeničku
Rozkvetlý Krvokvět, 25.5.2010
Děkuji za foto, píšete, nezničitelná kytka a já ji ani neznám a nemám.
Rozkvetlý Krvokvět, 23.5.2010
Bílý? Ten jsem ještě neviděla pošlete foto, máte-li.
Rozkvetlý Krvokvět, 23.5.2010
Ten Váš má ale velikou cibulku, jen je mi divné, že nemá žádné listy. Já ho nechávám (téměř bez zálivky v chladu) odpočinout asi tak do února a potom ho přenesu do teplejší místnosti a mírnou zálivkou probudím.
Rozkvetlý Krvokvět, 22.5.2010
to je opravdu krása
Rozkvetlý Krvokvět, 22.5.2010 Obsahuje fotku
Posílám na ukázku jak mi nádherně vykvetl Krvokvět, aby jste se z té krásy radovali se mnou.
Jak se starat o Hořcový stromek, 6.3.2008
Stromek zimujete v teplejší místnosti. Tak jako já. Proto obráží nevzhledné slabé výhony. Které se musí často zaštipovat. I ty šikmo. Až bude Hořec venku na slunci silně obrazí. Teprve pak bude mít silné větvičky.
zelenokvětá růže, 4.3.2008
Zelenokvětou pnoucí růži ma bakker předraženou za 340,-
pampová tráva, 18.2.2008
Vyčetla jsem o pampasu že se má zimovat jen prvním rokem po výsadbě.  Ale raději to nebudu pokoušet.
pampová tráva, 18.2.2008
Pampas se má na zimu svázat. Nastlat kolem hodně listí. A přikrýt celou rostlinu folií, aby nešlo ke kořenům vlhko. Z jara seříznout. Dělám to tak třetím rokem a zatím nezmrzla.
Zmijovec - hurá kvete, 18.2.2008
I přes ten smrad skaženého masa je to nádhera. Po odkvětu hlíza zatáhne a vyraší listy. Může se stát po opakovaném kvetení z hlízy vyraší větší množství menších zmijáků. Pak je třeba hlízu rozřezat a začít pěstovat znova.
gloriosa, 13.2.2008
Dobrý večer, Gloriozu jsem tet v únoru nechala narašit. A po zmrzlích vysadím ven k plotu. Kvete celé léto. Na zimu uklidit a hlízu nechat zatáhnout. Vřele doporučuji.
Okrasný lilek - solánum, 13.2.2008
Koukněte na stránky zahradnictví Tomáš Petro. Je tam Lilek za 35kč.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 4.2.2008
Ahoj Moni  Na povrchu květináče je plísen. Je třeba vršek odsypat a vyhodit.
Pampova trava, 9.1.2008
Také jsem tak dopadla při přesazování. Pořezaná a pěkně to pálilo. Nevim co je to za alergen, ale přesto mám pampas v oblibě. A snad už tenhle rok i pokvete.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika