Příspěvky uživatele - 113.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cambria orchidej, 19.6.2011
Mám Cambrii už několik let. Je umístěna na topné (!) lavici i jižně situovaného francouzského okna, a to i v zimě, a navzdory chladnomilosti pravidelně kvete. Denně rosím, jednou týdně trochu zaleji vrchem, jednou týdně naleji plnou podmisku a... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 23.4.2008
Milé spřízněné duše, děkuji moc za rady, už jsme je vytiskla a poslala švagrové. Doufám, že bude mít z rostliny radost. Přeji vám všem moc radosti z kytek doma i na zahradě. Gita.
Sundavillea Red - pěstování, 20.4.2008
Koupila jsem švagrové květinu Sundavillea Red. Údaje o pěstování byly velmi kusé - jedná se o popínavku, vhodnou i na balkon. Má krásné červené květy, listy pevné, trochu podobné jako Hoya nebo Stephanotis. Prý jde o novinku 2008. Slíbili jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika