Příspěvky uživatele - 216.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 28.4.2017
Můžete vysvětlit, jak může způsobit špatné, nebo staré (pěkně blbý výraz pro oxidaci) palivo seknutí ventilu.
Jed Akátu, 9.4.2017
Konečně jeden rozumný příspěvek Stando.
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 9.4.2017
Jenže, když měrku se závitem, který má stoupání 3mm, jen zastrčíš, tak podle úhlu natočení již dochází k třímilimetrové nepřesnosti v měření výšky hladiny oleje. Teď je ještě otázka, jestli to tak domršili snové země vycházejícího slunce, nebo někdo... celý příspěvek >
Hecht 7100, 11.12.2016
Nebavíme se o poruchovosti volnoběžek. Naložte si vozík, na traktor pověste všechna dodaná závaží, na nosič pozice 79, přidejte další dvě závaží a jeďte do kopce, který má až 20° a zkuste si zamyškovat, nebo odbočit, samozřejmě v tom kopci.... celý příspěvek >
Jikov 1447 DV VAPE, 7.12.2013
To to nikdo přesně neřekne. Musíš zkoušet, trochu si pohrát. Budeš převěšovat tak dlouho, až ti to při minimálním plynu nebude chcípat a celém rozsahu otáček bude mít motor svižný chod.
Výtěžnost fazole, 23.11.2013
Držte se tématu. Osobně jsem vysil 60gr asi 105ks zrn keříčkové odrůdy TAYLOR, byly to dva sáčky. Termín výsevu si nepamatuji, sel jsem ručně jednotlivě, řádek byl dlouhý cca 11m. Sklízel jsem v první polovině srpna, Zrna jsou téměř bílá s červenou... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 8.11.2013
Bohužel už to nejde.Ale můžete to udělat vy sám, nebo některý jiný zastánce převozu tunového nákladu v podmínkách, kde má problémy lesácký traktor, až vás to některého převálcuje. To co píšete o jízdě z kopce v mém návodu neni. Nevím jak starý návod... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika